912 entry daha
  • ülkeden çekildiklerini düşündüğüm firma. 3 gündür formula denen yerde kargo bekliyor. telefonlarını da kapatmışlar. dolandırıldım mı diye düşünmeye başladım artık.
  • 500 (yazıyla beşyüz) metre ötedeki vatan bilgisayar ' dan aldığı kargoyu 3 gündür getiremedi. ***

kahverengi dağıtım arabalarını, uçaklarını filan çok havalı bulurdum, sıçtıklarında belli olmasın diyeymiş meğer.
  • bugün izmir hub dağıtım merkezinin önünde kargoları gelmeyen müşterilerin biriktiği kargo şirketi. insanlar 15 nisanda teslim edilmesi gereken kargolarını alamadıklarını, günlerdir dağıtım merkezine gidip geldiklerini ama sonuç alamadıklarını söylediler. benim kargomda bu kadar bir gecikme olmadı henüz ama iletişim kurduğum yetkilinin tavrına bakarak bir süre daha satın aldığım ürünün teslim edilemeyeceğini söyleyebilirim. özel bir dönemden geçiyoruz. herkes bunun farkında fakat bu şirketin organizasyonunda bir sıkıntı var benim gördüğüm. madem kargoları zamanında teslim edemeyeceksiniz, müşteriyi konuyla ilgili bilgilendirin be kardeşim. yarın teslim ederiz diyeceğinize 5 gün sonra en erken diyin. o da olmadı ayağınıza kadar gelen müşteriye doğru düzgün davranın. ama nerde o günler.
    vatan bilgisayara da ayrı bir başlık açmak isterim, ups kargo ile çalıştığı ve son zamanlarda şikayet rekoru kırılmasına rağmen hala sitesinde teslimat süresi belirttiği için. izmir içinde bir yerden bir yere teslim edilmesi gereken ürünü 4 gündür bekliyoruz. kaçıncı günün şafağında nerelere bakalım bilemiyoruz.
  • hiçbir telefonu açmıyorlar, 3 gündür deniyorum, whatsapp hattı açmışar oda çalışmıyor
  • 4 mayıs’tan bugüne kargomu ankara’da teslim edememiş kargo şirketi. bekliyoruz şaka gibi.

ulan şaka maka iyi ki gıda siparişi vermemişiz, kurt gelirdi artık kapımıza.
  • anneler gününü sayelerinde zehir eden rezil kargo firması. bilseydim buradaki yakarışları hiç girer miydim bu topa, meğerse herkese çektiriyorlarmış. bir daha vatan bilgisayardan bir şey alacaksam eğer bakarım halaa bunlarla mı çalışıyorlar, devam ise o zaman yok arkadaş kaparım o pencereyi.
223 entry daha
hesabın var mı? giriş yap