şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: ups)
 • diğer kargo firmalarının başlığı "x kargo" şeklinde yazılmakta iken neden ups kargonun başlığı sözlükte direkt upse yönlendirilmiş al bana bir merak daha..

  edit: merakımı anında gideren suser sisme adama teşekkürlerimi iletirim. benim gibi kendine iş edinenler için açıklama: "adında kargo geçmiyor çünkü yabancı kaynaklı bir şirket. türk şirketlerinin direkt adının içinde kargo kelimesi var."
 • şubelerine hiçbir biçimde ulaşılamayan kargo firması.

  ankara için söylüyorum: yenimahalle ve çankaya. dağıtıma çıkarttıklarını iddia etmelerine rağmen, geldiklerine dair müşterilerine ne bir not ne bir belge bırakan ne de bir mesaj yollayan, ki gelip gelmedikleri veyahut adresi bulabildikleri bile belirsiz bu noktada, teslim etmedikleri gibi ellerindeki koliyi iade de etmeyen sorumsuz çalışanlara sahip, iletişimi sıkıntılı bir firma. yahu, bir haftada 53 arama yapılmış ve de birine bile cevap alınabilmiş değil. (bkz: zara) böyle bir firmayla işbirliğini nasıl sürdürebilir?
 • dünya ve evrendeki tüm galaksilerdeki en berbat kargo şirketidir.

  uzun uzadıya burada sayısız rezaletlerini yazıp "ups kargo rezaleti" diye başlık açmakla, entry yazmakla uğraşamayacağım. yeryüzünde kargo şirketi kalmasa, hayattaki son umudunuz bile olmasa uğramayın. o kadar söyleyeyim.
 • şahsımı telafisi imkansız bir zarara sokan kargo şirketidir.
  şöyle ki; 2017 yılında yurt dışı görevlendirme evrakımı bu kargo şirketi ile ilgili kuruma gönderdim. fakat kargo şirketi evrakı kaybetti ve bu nedenle görevlendirmem iptal oldu. e tabii hukuki süreç başladı bunun üzerine. 2 yıldır herhangi bir sonuç çıkmadı.
  kargo şirketi bir özür mesajı dahi göndermedi.
  ben de uğradığım hak kaybı karşısında hesap soramamanın verdiği acı ile iki yıldır motivasyonunu kaybetmiş bir halde çalışmalarıma devam ediyorum.
 • işi gücü bırakıp tüm gün evde onları beklememizi bizden talep eden, insanların tek başına da yaşayabilecekleri ihtimali umurlarında olmayan, aradığınız zaman itici bir diyalog kurma güdüsü ile sizlere karşılık vermeye çalışan müşteri hizmetleri temsilcilerine sahip, bence en berbat kargo firması. bunlarla çalışan mağazalardan artık alışveriş yapmıyorum o derece.
 • eskiden filo araçları ve üniformalı çalışanlarıyla güven veren kargo şirketi, şimdilerin en güvensiz kalitesiz kargo şirketi...

  geçen gün beklediğim kargom tekel minibüsüyle teslimata geldi, araç hasarlı ve paslı.
  müşteri hizmetleri çok yavaş ve ilgisiz.

  müşteri memnuniyeti sıfır.
 • çarşamba günü özdilek internet sitesi çalışanları tarafından kargoya verilen ürünü pazartesi (5 günde) ulaştırmaya çalışan boktan kargo firması. yurtiçi kargoya bok atıyoruz ama adamlar en azından en geç 2 günde gönderi yapıyor.
 • garantiye yollamak için (asus) hazırlanan laptopu arıza kaydından bir gün sonra (salı) teslim alıp toplam 3 gün sonra (perşembe) asus şubesine teslim eden kargo şirketi.
  diğer her şirketin türkiye şubesi gibidir muhtemelen ama bana bu kez bir yamuk yapmadı. iade süresiyle ilgili kayda değer bir şey olursa editlerim.
 • ups kargonun telefon numarası olan 0850 255 00 66 telefon numarasından asla kendilerine ulaşılamayan...
  ayrıca 0212 413 22 22 nolu hatlarında da çalışanların asla yerlerinde bulunmadığı kargo firması...
  isteyen müşteri gibi arasın bir takip sorgulamak istesin yada birşey sorsun bakın bakalım bir yere bağlanabiliyor musunuz.
  ayrıca operatöre bağlanmak için 3 e tıkladığında telefon dıt dıt yapıp kapanıyor..
  sevsinler sizin kurumsallığınızı.

  bir gönderi yaptık bin pişman olduk
  ups.com.tr den bile sorgulama yapamıyorsun takip numarası yada konşiment no ile sorguladığında gözükmüyor
  "ups.com da sorgulayın ups.com.tr de çıkmaz" diye yanıt alıyorum

  madem işlevsiz bir siteniz var neden kurdunuz ups.com.tr yi çok büyük bir soru işareti...