şükela:  tümü | bugün
  • pasaportumu ankaradan boluya getirmeleri gerekirken önce boluyu sonra sakaryayı geçerek taa izmite götürmüş firma.
    bolunun ankaraya sınırı var arkadaş, ne yapıyor benim pasaportum izmitte? express kargoymuş bi de.. en kısa zamanda elime ulaşmazsa sözlükte açtığım ilk başlık rezalet başlığı olacak.

benzer bir şey yaşayan var mı acaba biraz korkuyorum bi aksilik mi oldu diye. çok fazla kayıp pasaport şikayeti okudum.

edit: hiçbir sorun olmadan pasaportum geldi. tşk ups.
  • gelen kurye yurtiçi ank-ist(avr) evrak gönderimi için 65 tl çekti karttan. yalnız sistemde takipe girince ups standard olarak görünüyor. ben ups express parası verdim diye biliyorum. biraz acelem de var. müşteri hizmetlerini aradım, geri döneceğiz dediler ama henüz ses çıkmadı. bilen varsa dm'e beklerim praying hands emoji
  • küçükken dağıtım araçlarını çok havalı bulduğum kargo şirketi.

eskiden nasıl bir hizmet kalitesi vardı bilemiyorum, ama şuan türkiye sınırları içerisinde yer alan kargo şirketleri arasında en kötülerinden biri olduğunu düşünüyorum.

geniş çerçevede bakıldığında imajına önem veren bir şirketin(eskiden), işi yapma noktasında bu kadar yetersiz kalmasına anlam veremiyorum.

bundan sonra alacağım ürünlerde de kesinlikle bu şirket ile çalışmadıklarından emin olarak sipariş vereceğim.
  • adını "ileriki bir tarihte teslimat için bekletiliyor" olarak değiştirmesi gereken firma! 3 gün önce dağıtım merkezine ulaşan kargomu lütfedip de dağıtıma çıkarmadılar!
  • türkiyedeki açık ara en kötü kargo şirketidir, bu kargo şirketi ile bugüne kadar bir kez olsun zamanında ulaşmış kargom yok.

ortalama 5 gün bekletirler, hatta bir seferinde 28 gün sonrasına dağıtım yazdılar.

daha kötüsü şubelerin ne adresi doğru ne de verdiği takip bilgisi

telefonlar zaten iptal

size getirdikleri paketi iade istersiniz paketlemeden dolayı alamıyoruz derler, e sen bu şekilde bana getirdin ben de sana aynı şekilde veriyorum dersiniz yine problem

çok zıtlaşırsanız telefondaki kız size bağırabilir

dünyada saygın bir şirket türkiyede bu kadar kötü olabilir.
  • hayatımda en büyük pişmanlığı bu kargo firmasıyla yaşayacağımı düşünmemiştim. 17.01.2021 de ellerine geçen kargoyu teslim etmemek bir yana birde ofisim açık olmasına rağmen yerimde olmadığını iddia edecek kadar aşağılık hareketlere başvuran biran önce kapanıp kargo işini bırakmalarını dilediğim firmadır.
  • her gün iga>topkapı>dağıtım>iptal>topkapı>iga yapan şerefsiz bir firmadır. dağıtıma çıktığında telefon açsalar kendim gidip alıcam, şube teslimi de sıkıntılıdır.

türkiyede kargoculuğun göt deliğidir.
  • diğer firmalarda şubeden teslim almak gibi alternatiflerle mağdur olmamak adına önlemler alabiliyorsunuz, bunların şubesi yok. anasının amındaki aktarma merkezine gidince de paketin orada olduğu meçhul, barkod işlemeden dağıtıma çıkabiliyormuş çünkü. yapacağınız işi sikeyim
  • kötü ötesi bir firma, koskoca apple bugün bunlarla başedip bir paketin nerede olduğunu bulamadı.
  • memnuniyet levelimi ölçecek barem yok

hesabın var mı? giriş yap