• yadsınamaz bir gerçektir. işlerini çok iyi yaparlar, gönderinize asla zarar gelmez. zara vb. kaliteli markalar hep ups ile çalışır. benim gözümde bir şirketin kaliteli olduğunu anlama kriteri kargoda ups ile çalışıp çalışmadığıdır. bir kere garantiye elektronik ürün gönderirken paketlemeyi iyi yapmadığım için gönderi kabul etmediler mesela, ben ürünün başına gelecek kazalarda sorumluyum diye bir belge imzalamıştım. demem o ki adamlar işinde işte bu kadar titiz.

edit: evet bazı yazar arkadaşların da dediği gibi şube sayısı gerçekten az, buna rağmen çok başarılılar. adamlar işi çözmüş ama ben de şube sayılarının artmasını isterim.
  • (bkz: ups kargo aracı gorunce dilek tutmak)

tanım: kargo teslim alırken iyi, kargo gönderecekken şubelerinin nerede olduğu meçhul kargo şirketine olan övgü.
  • ups türkiye'de daha çok şube açsa doğru olacak gerçektir. türkiye'ye kaliteli bir kargo zinciri giriş yapmalı artık, amazon'un e-pazar sitelerinde herkesin aklını başına toplamasını sağladığı gibi.
  • işlerini genel olarak çok iyi yaptıklarını düşünmekle beraber 2 defa esentepedeki koskoca hsbc binasını "burada böyle bir bina yok" diyerek bulamadıklarına ve kargoyu teslim etmediklerine şahit oldum.

içlerinde bir tane gerizekalı barındırıyorlar muhtemelen. zira esentepe'de kafayı kaldırsan görürsün üzerinde koskoca hsbc yazan hsbc plazayı..
  • yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi şubeleri meçhul olan firma. konuma göre gidip bulamadım, bir tanıdık vesilesiyle şube yerini öğrendim.
  • saçmalık.!
    türkiyede iyi denilebilecek bir kargo şirketi bulunmamaktadır.
    başlığı açan arkadaşı aşağıdaki entareme davet ediyorum.
  • diğerlerine kıyasla daha iyi olduğu kesin
  • ben küçükken ups kargo aracını sinek ilacı firması sanıyordum . kargo arabasının rengi siyah olunca sembol de sarı olunca çocuk aklıyla böyle bir düşüncem vardı . bu da bana ilginç gelen bir anım
  • nesi iyi acaba en iyisi 1 aras 2 yurtiçi 3mng 4 ptt
  • bir defa kullandım, evrak ankara'dan antalya'ya 20 saatte elime ulaştı..
hesabın var mı? giriş yap