şükela:  tümü | bugün soru sor
  • derinlemesine yorumları ve akla hayale gelmeyecek çağrışımları bulması ile ünlü başbakan aday adayı. hakkındaki dosyaları başbakan olunca açacağım paylaşıma (uralleaks).
  • kafasına bir darbe almış galiba.

edit: tribüne girmesi sakıncalı bulunan bir galatasaray yönetim kurulu üyesi.
  • 22 ekim 2017 galatasaray fenerbahçe maçısonrası yaptığı açıklamalar: "ben bu kadar yanlış hakem kararı görmedim. taraftarı tahrik edip, üstüne bedel ödetmeye çalışıyorlar. bu akşam bir hakem cinayeti yaşanmıştır. başta rıdvan dilmen olmak üzere yorumcuları tarafsız olmaya çalışıyorum. yorumculuk yaparken herkes formasını kenara koysun. bu akşam galatasaray'ın önü kesilmeye çalışıldı ama biz şampiyon olacağız."

bu tarz adamların futboldan acilen uzaklaştırılması gerek. yorumcuları tarafsız olmaya davet eden bu adam fenerbahçe'nin verilmeyen golü ve penlatısından bahsetmez ama.

ülke, herkesi adil olmaya davet eden adi insanlarla dolu. yazık.
  • galatasaray yönetim kurulu üyesiymiş. kulübü haklıyken haksız duruma düşürmek için elinden geleni yapıyor.
  • genç mahmut uslu olma adayı gibi duruyor. belhanda'nın pozisyonuna bile penaltı diyecek kadar gözü dönmüş ve futboldan anlamayan bir adamın canlı yayına çıkması da büyük cesaret. bu arkadaş 2-3 mahmut uslu demeci daha verirse ünlü olur.
  • bu akşam kendisiyle aynı maçı izlemediğimi düşündüğüm ve a spor'a telefonla katılmasından sonra gs yönetim kurulu üyesi olduğunu öğrendiğim insan.

janssen'in attığı golde henüz tv başında olmadığını düşünüyorum. ayrıca belhanda'nın atılması da haksızmış. biraz futbol dersi görelim,

topu hakeme kızdığın için yere çarparsan sarı kart yersin. rakip ceza sahasında penaltı almak için kendini yere atarsan sarı kart yersin. şayet bu beyefendi galatasaray gibi önemli bir camianın yönetim kurulu üyesiyse bu kuralları öğrenmeli.

kendisinin açıklamalarını levent tüzemen bile şaşkınlıkla dinlemiştir.
  • aspor canlı yayınında çok üzgündü. ağlamaklı sesiyle abuk sabuk şeyler söylüyordu.

galiba haklısınız. böyle bir şey var:

(bkz: beşiktaşlı ağlaklığı)
  • cezası nedeniyle stadyuma gidemeyen ve ek cezalar almak için televizyon kanalarına demeç veren bir galatasaray yöneticisi. kendisini galatasaraylı taraftarların da sevdiğini düşünmüyorum.
  • galatasaray taraftarı takımın hakkını yedirmeyen herkesi sever.

açıklamaları gayet yerindedir.
  • kendisini fakültemizde bir konferansta konuşmacı olarak geldiğinde görmüş ve açıkçası çok beğenmiştim.

galatasaraylı olduğunu ise daha sonraları sosyal medyadan takip ettiğimde öğrendim.

futbol, siyaset vb. konularda herkes herkesle farklı düşünebilir ama bu adamın görüşlerine saygı duymak zorunluluğumu kendimde hissediyorum. kaliteli bir insan.

tanım: kaliteli bir insan.