şükela:  tümü | bugün
  • nihayetinde bitirdim cilgin bir oyun demosunu taparcasina hic sikilmadan seyrettigim oyun. guzel oyun cici oyun
  • orjinal ve çok zevkli bir eidos oyunu. kadın bir polisi yönetiyorsunuz. adam dövüyorsunuz, ate$ ediyorsunuz, araba kullanıyorsunuz. uçuyorsunuz sağa sola. çok eğlenceli vakit geçirtiyor insana. eğitim bölümleri de var, kademe kademe öğrenip süper olunca ortamlara dalıyorsunuz. ara filmleri ve oyun grafikleri çok güzel.
  • darci stern ve roper ana karakterlerini yönetebildiğiniz ( bonus bölümlerle dark side a geçmekte mümkün ) pek zengin içerikli bir arcade advanture oyunu. oyunun daha sonra ( yanılmıyosam tabii ) black and white gibi aşmış bi oyunuda yapan muffy foot şirketi yapmış eidos altında. union city diye robocop un detroit i vari bi şehirde ( suç oranı yüksek + şiddet maximum ) bir rookie polis memuru olan darci stern ve rahmetli polis babasının polis eskisi arkadaşı roper ı kullanarak şehir in başkanlık seçimlerindeki en büyük aday "bane" ve onun emrindeki wildcats a karşı korumaya çalışıyorsunuz. oyunun en zevkli atraksiyonu ( bence ) 5 yahut altı kişinin arasına tekme tokat dalıp bi nevi final fight tadında kavga etmeniz. bence gayet leziz bi oyun...
  • bonus bölümlerde yönettiğimiz mako adlı wildcat kişinin karizması nedeni ilen triplere girdiğim, çizginin iki tarafında da hizmet vermenizi sağlayan ender oyunlardan...
  • tomb raiderin sanki yıllar önce yapılmıs basitleştirilmiş versiyonu gibi bir oyun. daha çok tekme yumruk girmeye dayalı ama eglenceli bir oyun.
  • super muzikleri vardir oyle boyle degil bil hassa credits kisminda calan muzik hastadir ahanda yillar oldu hala dinlerim netekim cd de wav olarak vardi almistim bir kenara

hatta bir kac bonus track vardi oyle cd de hemen bakayim isimleride sunlar adfoundation oomagabba tourdefource vs gibin ama elbet en guzeli dedigim gibi creditdue.wav idi
  • bölümlerinden birinde disco'nun içine girdiğinizde the 3 jays - feeling it too çaldığını duyarsınız.
  • muckyfoot productions (1997-2003) yapımı, siyahi bir kadın polisi yönettiğimiz sandbox tarzında müthiş bir oyundur. (konsol sürümü kötü.) rocksteady studios'un "urban chaos: riot response" oyunuyla karıştırılmamalıdır.
  • tam bir bunu bilen liseli değildir oyunu. durdukyere aklıma gelmiştir.

oyunun introsu ayrı efsanedir zamanına göre. ayrıca;

http://gfx.gaminator.pl/data/game/3891/3891.2.jpg afişteki amca, bana nedense hep jean reno'yu anımsatmıştır.
  • atmosferin her sey demek oldugu zamanlarda yapilmis, muthis oyundur. simdikiler uc boyut falan ama yok, olmuyor.