şükela:  tümü | bugün
 • galiba ucuz bir ekşi sözlük taklidi
  http://www.urbandictionary.com/
 • "turk" yazınca şunları yazan site:

  "faggot ass homos who should be enslaved by armos, greeks, and everyone else.

  sevan is a stupid turk."

  (edit: artık yazmıyormuş...)
 • bugun itibariyle turk icin sunları yazan igrenc site:

  "the filth that come from turkey. think they are european but they are really arab-mongol fuckers. live on land that isn't rightfully theirs and deserve to be nuked. the word is interchangeable with other words such as shit, filth and scum.

  'hey look at this guy, his country wants to be part of the eu but he doesnt even have running water.'

  'stupid dirty turk, hope an even bigger earthquake hits their shithole nation.' "
 • kendini slang dictionary olarak tanimlami$ bir olu$um. spanish/italian/greek gibi diger irklara ne tur laflar sokulmu$, bakilarak eglenilmesini onermekte isvicreli bilimadamlari..
 • yazılan her entrynin onaylanması için e-maile gönderilmesi sonucu, hantallık gösteren sözlük.
 • türkiye konusunda şöyle de bir entry içeren sitedir:

  "why all this hate...if you guys praise hatred toward turks...are you then any better?ask this question to youself!i think we should try to get along with each other..."

  gelin görün ki artık türkiye'yi aşağılayıcı önceki entry'lerin yerinde yeller esmekte, bu arkadaşımız kendisinden önceki entrylere boş yere refere etmektedir. şöyle cressida gibi ince ruhlu bir moderatör aradım ortalıkta, ama onların olayı bizimki gibi değil galiba...
 • osmanlı imparatorluğu için "the usa of old ages" yazıp beni güldürmüş tuhaf site. söz konusu tabir "turk" başlığının ilk entrysindedir. öte yandan osmanlı imparatorluğu değil de "tribe" demişlerdir bu adamlar bize. ulan kabileme obama dönesim geldi.
 • özellikle çeviri yapan insanlar açısından bulunmaz bir nimet. hiçbir kaynakta bulunamayacak amerikan argolarını şıp diye buluvermektedir. bazı yazarlarının örnekleri amerikan toplumunun dar kafalılığıyla ilgili ipucu verse de arada sırada sandalyeden düşüren örnekler de çıkar. (bkz: pizza tumor)
 • ingiliz dilindeki sitelerde benim gördüğüm ekşi sözlüğe en yakın şey, özellikle argo konusunda herhangi bir sözlüğün bir araya getirebileceğinden çok daha fazla şeyi, sözlük gibi öznel bir dille toplamış bir araya getirmiştir. faideli bir eserdir. kutsal olmasa bile (haşa), bilgi kaynağı sıfatını hak edebilir. yazılanlar tümüyle öznel olduğundan küfür etmeden önce bir durup incelemek gerekir. incelemeden "turk" başlığında yazılmışları okuyup saydıranlar, gözümde kendi hakkındaki entryleri mahkeme kararıyla sildiren ünlülerden çok farklı olmayacaktır.
 • gerekli eklentilere(muhtemelen google toolbar) sahipseniz adres çubuğuna direkt ekşi yazınca ekşisözlükün açıldığı gibi, urban yazınca açılan sözlüktür. özellikle anlamını bilmediğim phrasal verbleri, ingilizce konuşulan forumlarda anlamadığım argo sözcükleri, aşırı deforme olduğu için ne olduğunu anlamadığım internet geyiklerini vs. öğrenmek/anlamak için ekşi sözlükten eli boş döndüğümde ziyaret ettiğim yerdir. kullanışlıdır.

hesabın var mı? giriş yap