• ikisi de 99'da kurulduğundan ekşi sözlük'ün kendisinden arak olduğu iddıası arada bir çıkıyor. şimdi baktım tam kuruluş tarihi 19 aralık 1999 imiş, ekşi sözlük ondan 10 ay daha eski: https://www.urbandictionary.com/…m=december 19 1999
  • buraya hangi kelimeyi-kalıbı yazsam yüzde doksanının bir şekilde cinsel ilişkiyle ilgili bir anlamı oluyor. bu nasıl bir argo kültürüdür arkadaş, batının ahlaksızlığı diye boşuna dememişler abovvv.
  • the wire'ı ingilizce altyazıyla izliyorsanız, nigga dili ve edebiyatını anlamanız için önemli bir kaynak olarak hizmet vermektedir.
  • var olan en iyi ingilizce sozluktur. bu sozluk olmasa toefldan 120 de alsaniz, amerikali bir kiz karsisinda fatih terim ingilizcesi ile kalirsiniz.
    bunu eksisozluk ile kiyaslayanlara ise akil fikir dilemiyorum.
  • ekşi sözlük'ün harbiden sözlük olanı.

böyle fikir belirtmek, ukalalık yapmak, sağa sola laf sokmak yok, sadece başlıkları tanımlamak var.

reklam müşterisi olup, milletin ticari itibarını gözetmek gibi dertleri de yoktur muhtemelen.
  • kelime: amk

slang for in turkish.

it is commonly used to express that you are frustrated.
    you may use it even while not intending to curse or attempt to have a sexual encounter with the person. in turkey it is commonly used after every sentence.

the controller is broken again amk *
  • ingilizce chatleşirken hiçbir yerde bulamadığınız bir sözcük karşınıza çıktığında burada bulmanız muhtemeldir . dünyanın en kapsamlı sokak ingilizcesi sözlüğü .
  • ingiliz dilindeki sitelerde benim gördüğüm ekşi sözlüğe en yakın şey, özellikle argo konusunda herhangi bir sözlüğün bir araya getirebileceğinden çok daha fazla şeyi, sözlük gibi öznel bir dille toplamış bir araya getirmiştir. faideli bir eserdir. kutsal olmasa bile (haşa), bilgi kaynağı sıfatını hak edebilir. yazılanlar tümüyle öznel olduğundan küfür etmeden önce bir durup incelemek gerekir. incelemeden "turk" başlığında yazılmışları okuyup saydıranlar, gözümde kendi hakkındaki entryleri mahkeme kararıyla sildiren ünlülerden çok farklı olmayacaktır.
  • osmanlı imparatorluğu için "the usa of old ages" yazıp beni güldürmüş tuhaf site. söz konusu tabir "turk" başlığının ilk entrysindedir. öte yandan osmanlı imparatorluğu değil de "tribe" demişlerdir bu adamlar bize. ulan kabileme obama dönesim geldi.
  • ingilizce bilerek amerika'ya giden, ama amerikanca bilmeden burda bir hayat kurulamayacagini anlayan bunyenin ilacidir. siddetle tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap