şükela:  tümü | bugün
  • bulunabildiği zaman edinmekten çekinilmemesi gereken kulaklıkların markasıdır.

ses kalitesinin harika ve kullanımının gayet rahat olduğu plattan serisini, uzun zamandır kullandığım için tavsiye edebilirim. mutlaka ses konusunda diğerleri de hayal kırıklığı yaratmayacaktır. ayrıca on dokuz farklı renk seçeneği bulunmakta.
  • yakin bir zamanda plattan modelini edindigim kulaklik markasi. internetten okudugum yorumlar uzerine bas sesleri on plana cikaran sarkilari deneyerek basladim. cities of the future harika bir his yaratti (gerci sarkinin payi cok buyuk bunda), sonra lulu rouge dinledim (sweeter than sweet), cok iyi. bir sene de garantisi var, bakalim kendi sinifinda fiyat kalite oranini iyi tutturan bu modelin ilerleyen zamanda performansi ne olacak. bir de otlakci sevdikleriniz icin "bi kulaklik takiverem" girisi cok hos bir dusunce olmus, kulakligi cekistire cekistire iki kisi dinlenilen zamanlar geride kaldi.
  • on numara beş yıldızlı kulaklıklar üreten firma. renkleri ayrı güzel ses kalitesi ayrı. dışarıdan gelen sesi filtre etmesi de en güzel özelliği olsa gerek. kulaklığı taktığınızda dış dünyayla iletişiminiz tamamen kopuyor, ha tabi yolda yürürken ezilme tehlikesine dikkat tabi.
  • şu parçayı "bile" köklediğinizde cızırtı yapmamaktadır.
    link edit: http://www.youtube.com/watch?v=2cxdgfwe13g
  • görüntüsü açısından inanılmaz başarılı bir kulaklık markası. sayamadığım kadar çok rengi olması ise karar vermeye çalışırken işimi çok zorlaştırmıştı. şimdi diyorum da keşke açık renk almasaymışım şu an üstünde kocaman bir fosforlu kalem lekesi var çıkar mı çıkmaz mı stres içindeyim valla. ne zaman kafama taksam içim acıyo çok sevmişim kulaklığı nazar değdi
    (bkz: çok dertliyim be sözlük)
  • apple kulaklıktan sonra ulan bass olmadan dinlemişim şarkıları dedirten kulaklık. plattan modelleri kafaüstü olmasına rağmen çok kaba değil gayet şık. kumanda kısmını geleceksem işlevler klasik (tek tık durdur iki tık bir sonraki üç tık bir önceki gibi) fakat apple kulaklıklarda sağda olduğu ve plattan modelinde solda olduğu için ilk başta yadırganabilir. ses kalitesi açısından gayet iyi ama derseniz ki 160 liralık bir kulaklık mı hayır. 100-120 arası ki yurtdışı fiyatı da o zaten.
  • dün edindiğim totiş. şimdiye kadar sadece bi' kaç saat kullanabildim ama rahatlık ve dış sesleri engelleme olarak oldukça iyi. hatta sesleri fazlaca engellediği için ev arkadaşım sınav zamanı bunu kulak tıkacı olarak kullanmak istediğini söyledi sdfjkl

not: dnr'da satılıyor sanırım şu aralar.
  • plattan modeli müzik dinleme isteğini arttırıyor. ayrıca uzun zamandır sennheiser kullanan biri olarak söyleyebilirim ki ses kalitesi de gayet iyi. ayrıca ergonomik açıdan sennhesier'lardan rahat. alın, aldırın.

daha ucuz ve her açıdan neredeyse aynı olan bir başka kulaklık markası;
    (bkz: cloud colors)

159 tl'lik plattan urbanears'in aksine aynı model cloud marka kulaklıklar 109 tl'lik fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.
  • benim gibi orada burada sürekli müzik duyma ihtiyacı olan insanların, aldıktan kısa bir süre sonra - senede bir kulaklık değiştirmek zorunda kalan biri olarak benim için bu süre 5-6 aya tekabül etmektedir. - taç ile kulaklıkların arasında ki bağı oluşturan kısa bağlantının, dikiş aralarından içinde koruduğu kabloyu dışarı pörtletmesi ile korkutan, ama sesi ve kalitesinden hiçbirşey kaybetmeyen pek tatlı kulaklık.
  • apple ürünü cihazlarda da kullanılabilen, muadili philips o'neill the snug'a göre daha ergonomik bir kulaklık markası. kulağa sokulan modellerini* denemedim, bendeki modelleri kafaya taç gibi oturtularak takılanlar*. bu taç gibi olan kısım çok yumuşak üretildiği için baş ağrısı kesinlikle yapmıyor, snug'ın aksine. fiyat-performans açısından oldukça başarılı.