şükela:  tümü | bugün
  • yüksek fiyatına rağmen çoğu insanın alıp takmasıyla bende "tasarımı ve renkleri yüzünden alıyorlar, ses kalitesini muhtemelen sallamamışlardır" ön yargısı yaratan sonrasında ise %50 indirime girip bi nebze daha normal bir fiyata indiğini görünce incelemelerine bakmaya karar verdiğim oldukça iyi yorumlara sahip kulaklık. siyah renklisinden edindim, tavsiye edilir..
  • basarili! renkleri de bonusu.
  • almadan önce amazon yorumlarını okumakta fayda var. zira bazı kişiler kulaklığın rahatsız edici olduğunu ve uzun süre takmanın işkence olduğu belirtmişler. buna rağmen aldım fakat bende dedikleri gibi bir durum oluşmadı. sanırım kulak tipiyle alakalı bir durum. onun dışında güzel özellikleri var. müzik paylaşma, telefonla konuşmak için mikrofon, tasarımı renkleri filanda hoşuma gitti. 100 liraya dnr'dan satın alabilirsiniz. sanırım en ucuz orda.
  • an itibariyle kobalt mavisi elimde olan kulaklık. çok güzel yahu, çok mutlu oldum.
  • kışın indirimdeyken almayarak hata ettiğim kulaklıktır. bu nedenle şu an pişmanlıktan kafamı duvara vuruyorum çünkü geçen yaz aldığım philips citiscape strada'm nalları dikti. 99 liraya alacağım kulaklık şimdi d&r'da 175, mediamarkt'ta 150 lira. indirime girsin lütfen lütfen lütfen...
  • sadece küçük değil, büyük kafalarda da ağrı yapan kulaklık.

görseli güzel ama konforsuz ve kalitesiz. 50tl den fazla vermeyiniz.
  • 'zound plug' denilen, dinlenilen müziği üzerinde bulunan 3,5 mm ekstra bir jak ile başka bir kulaklığa aktarabilme özelliğine sahip aşmış dayanıklıktaki kulaklık. tek eksiği kulağa direkt temas eden kısım uzun süre kullanmaya bağlı, 3 yıl kadar o kadar süre bozulmadan kullanılan kulaklık sayısı pek az zaten, pul pul dökülebilmektedir.
  • plattan 2 modeli kafam buyuk mu kucuk mu tam olarak bilmedigim halde sevgili kulak kikirdaklarimi agritan ve bu ozelligiyle epey uzen kulaklik. elbette bunda araliksiz 4 saat takmamin da etkisi olabilir ama 4 saat boyunca bir kulaklikla baska ne yapacaktim oyle degil mi? ben her an kulagimda muzik olmasini seviyorum, mutfakta yemek yaparken de kutuphanedeyken de (hatta kutuphanedeyken muzik dinlemesem bile disaridan gelen sesi engellemek icin kulaklik takiyorum) ve isin uzucu yani firsatini buldugumda uzun sure tek basima yollara dusmeyi de seviyorum yani gunumun yarisini kulaklik takili sekilde gecirebilecek biriyim ve bu kulakligi da ocak ayinda cikacagim bir seyahati dusunerek almistim aslinda. ama bu agrilara alisamazsam ne yapacagimi bilmiyorum. ayrica daha once d&r'dan aldigim ve 1 senesini doldurmadan bozulan urbanears kransen'de oldugu gibi daha kulakligi takar takmaz hisirtilar cizirtilar duyuyor ve korkuyorum, cok daha fazla para odedim buna umarim daha uzun sure dayanirsin sevgili plattan 2. farkettiysen sana karsi biraz sitem doluyum, lutfen hayati benim icin daha kolay hale getir. canim plattan 2.
  • wine rengine aşık olduğum ama ulaşamadığım kulaklık... sınırlı üretim midir nedir neden yok eeey urbaners!!
  • birkaç saat önce indigo rengini bayıla bayıla aldığım kulaklık. normalde kulak içi kullanırım fakat gerek renginin güzelliği gerekse tragus deldirdiğim ilk birkaç ay boyunca kulak içi kulaklık takamayacağım gerçekleriyle yüzleşince ve 180 tl'den 130 tl'ye indiğini görünce kapitalizmin köpeği olup bu küçük oyunlara kandım ve bir tane edindim. müzik dinlemezsem ölüyorum çünkü.

ilk yarım saat sıkıntı yok fakat bir süre geçtikten sonra kıkırdakları rahatsız etmeye başlıyor. ses konusunda gayet memnunum şimdilik, youtubedaki bazı bass testlerini deneyip kendimi ikna olmaya zorladım çünkü ehehe...

fakat dışarıya çok ses veriyor. ve ben son ses müzik dinlemeyi seven bir insanım. buna bir el atın sevgili urbanears..