şükela:  tümü | bugün
  • beats by dr. dre'nin kulakiçi versiyonudur. gayet şık ve kullanışlı, fiyatı best buy'da 100 usd

urbeats
    buradan incelenmesi mümkün
  • altın versiyonu içine birikecek kulak kirini bir miktar kamufule edebilir. güzel düşünmüşler.
  • icinden cikan farkli kulak sekillerine uymasi icin cikan plug'larin bana uygun olanini bulana kadar "hassiktir hassiktir lan nasi ya bu nasi uyduruk ses?" diye dusundurten, ama uygun olan plug'i bulunca da "ohaaaaaa lan su ufacik seyden mi cikiyo bu efsane ses" dedirten, sasirtici garip sahane kulaklik.

ama en can alici ozelligi, spor yaparken kesinlikle ama kesinlikle kulaktan cikmamasi. hayvan gibi ter icinde kalsam da yine de kulagimin icinde duruyo ufakliklar.

plug'lar kulagin icine tam oturdugu zaman disardan gelen seste buyuk bir miktarla kisitlaniyo ve tamamiyle muzikle basbasa kalabiliosunuz. kutusunda dre'nin bi lafi var.

people aren't hearing all the music.
    with beats, people are going to hear what the artists hear and listen to the music the way they should, the way i do.

yani diyo ki amcam

ınsanlar butun muzigi duyamiolar
    beats ile, insanlar artik sanatcilarin muziklerini yaparken kendi muziklerini dinledikleri gibi dinileyecekler, yani benim de dinledigim gibi.

ps: unutmadan d&r'larda indirimde bu ara.
  • bimeks'in sitesinde gezerken garip bir biçimde 213 tl'ye satıldığını görünce aldığım kulaklık. bu işlerden ileri seviyede anlayan biri değilim fakat kısaca özetlemem gerekirse, yok böyle bir şey. alın, aldırın, kullanın arkadaşlar. gümbür gümbür ses veriyor namussuz.

not: ben aldıktan 1 gün sonra elime geçti. test edip oha dedikten sonra siteye tekrar baktım, hepsini kaldırmışlar. bir yanlışlık sonucu mu o fiyata aldım yoksa web ile ilgilenen arkadaşı mı kovdular bilemiyorum.
  • içinden çıkan plug'lar mı bana olmadı anlamadım ama hiçbir şey anlamadım. 130 liraya aldığım sony extra bass bile on basar buna.
  • entry mi gören arkadaşlar urbeats mi yoksa beats tour active collection mu almam konusunda bir tavsiye verirlerse sevinirim
    hasanozelx@gmail.com mail atabilirseniz memnun olurum başka marka önerilerinede açığım
  • yurt dışından gelirken 85 tl ye aldığım kulaklık, 3 adet aldım. gold, kırmızı ve mavi..

sanki hayatımda daha önce hiç kulaklık kullanmamışım gibi bir etkisi var, dışarıyla bağlantıyı tamamen kesiyor, hiç bir sesi duymuyorsunuz.. lakin sokakta yürürken çok tehlikeli olabilir, araçtayken, evdeyken yada işteyken kullanınız. yoksa hiç bir şey duymadığınız için bir anda bir kamyon sizi biçebilir.
  • muhteşem ötesi bir kulaklık,

elimde 1 mavi, 1 kırmızı beyaz ve 1 komple kırmızı paketi açılmamış bulunmaktadır, tr fiyatı 380-420 arasında değişiyor, 200 tl ile bırakabilirim.
  • fiyatı ve boyutuna göre oldukça iyi işler çıkaran kulaklık. tavsiye edilir.