şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ispanyol oyuncu ve fotomodel. paranormal xperiance adlı filmde belen karakteriyle güzelliğini göstermişdir.
  • la casa de papel dizisiyle aşık olduğum, kalbimi benden almış kadındır. ya şu güzelliğe aşık olmamak mümkün müdür ya. bu kız sevgilim olsa, hayatımın geri kalanını sikip atmasına kadar geçecek olan süre içinde adına kripto para çıkartırım, roman yazarım, ispanyolca öğrenirim, katalan sempatizanı olurum, madridlilere kralın köpekleri diye bağırır tezahürat bestelerim. bu video da o götüne zoom çakan kameranı feysbuktan dürter bıçak fotografı atarım.

son olarak buradan uzaklarda bir paralel evrende scarlett johansson ve bu kadınla bir arada ıssız bir adada yaşayan ben kişisine selamlar olsun. belki uzaklarda bir yerlerde bir theresome vardır.
  • la casa de papel dizisinde boy gösteren seksi hatun. uzun saçtansa dizideki gibi kısa saç kendisine daha çok yakışıyor diye düşünüyorum. yerim.
  • at gibi bi şey. bineceksin üstüne vuracaksın kırbacı. hayreti mucip.
  • açıklayamayacağım garip bir seksiliği var bu kadının. (bkz: hey maşallah)
  • gündelik yaşamında da delidolu bi hatun, la casa de papel dizisinin tokyosu, ha bi de kalçaları güzel
  • dünya üzerindeki en seksi varlık. yok abi, bunun bir tık üstü yok. ateist olan bana bile tanrının varlığını sorgulatmıştır.
  • demek sen de katalansın..
  • bunun nesini beğeniyorsunuz olm? la kasa'sı güzel sadece. (bkz: ince görmek)
    memeler yapma, burnu çirkin. boy desen yok.

hareketler falan seksi yalnız onu kabul ediyorum.