• ikea dan veya bir benzeri firma olsun , bir mobilya aldınız ama taşıyacak arabanız ve kuracak alet edevatınız yok ,ne yapıyorsunuz ursus u arıyorsunuz onlar sizin için mobilya,set her neyse artık sizin adınıza gideceği yere kadar sigortalı olarak taşıyor ve kurulmasını istediğiniz yere kuruyorlar. siz sağolun çocuklar yoruldunuz dediğiniz anda da faturayı gözünüze sokuyorlar.
  • sek değil, 1 ölçek ursus, 2 ölçek normal votka ile tüketilmeli. long drink tüketileceği zaman schweppes limon olabilir, redbull olabilir, hatta bugün greyfurt suyu ile denendi fena olmadı. ama illa yalnız değil her durumda votka ile seyreltilmeli, aroması baskın kalınca tam doyum yaşatmıyor.
  • motor ve araç bilgisi ile sözlük meriçlerinin eline anahtar vermiş yazardır.
  • türkiye pazarına yeni giriş yapmış, "ursus roter" diye geçen votka markası...
    "don't say good night to roters, no night is bad for them" diye çok hoş bir sloganları var.
  • ikea'dan aldığınız ürünler için nakliye yapan firma. önce gayet düzgün görünürler, nakliye olacağı gün size mesaj gelecektir filan. ama o gün beklersiniz mesaj filan gelmez. aradığınızda sistemde bir sorun var, siz arayıverin şoförün numarası budur derler. ararsınız adam kafasına göre bir saatte getireceğini söyler, hepimizin bütün gün evde oturup örgü örüp mobilya bekleyen insanlar olduğu varsayılır. işten çıkıp gideceğiniz saati söylersiniz, sanki anlaşma sağlanmış gibidir, telefonlaşılacaktır ama adam aramadan depoya geri döner, üstelik siz otuz kilometre mesafedeki işinizden apar topar eve gelip saatlerdir onu bekliyorsunuzdur. sinirlenmemek için derin nefesler alınarak adamla konuşulur, sabah sekiz buçukta gelmesi için anlaşılır. gelir mi, tabi ki hayır. üstelik telefonu bile kapalıdır. bu kadar laçka, sistemsiz, berbat bir firma ile çalışmak zorunda bıraktığı için ikea'ya da küfredilir sonunda.
    ha bir de bu başlıklara konudur bu yazanlar;

(bkz: parayla işkence satın almak)
    (bkz: küfretmenin dayanılmaz hafifliği)
  • ikea'yla çalışan bu firmanın mobilya nakliyatını 2 kere kullandım, 2sinde de sıkıntı yaşamadım. vadettikleri zaman segmentinde getirip bıraktılar ürünlerimi.

dün oturmuş kütüphane yapıyorken vida yuvalarının bir ilginç olduğunu farkettim ardından da vidaların işbu yuvada döndüğünü ancak içeri girmediğini gördüm. "ya" dedim, "açayım ursus'a telefon gelsin yapsınlar". (çarşamba) tel açtım ve pzt'den erken ekip gönderemediklerini, ekip göndermeleri için de ikea'ya gidip fatura kestirmem gerektiğini söylediler. merakla soruyorum; eğer ta ikea'ya gideceksem montaj için telefon numarasının esprisi ne? eğer çıkmazayınsonperşembesine randevu veriyorsanız ne anladım montaj ekibinizden?
  • threesome yolu açmış votkadır kendisi.
  • erik votkasi.
    ursusla bi de mikado adinda bir kokteyl hazirlaniyor ki of diyorum damaklara senlik. esmer seker, taze nane, limon kabuklari atip mojito yapar gibi eziyorsunuz naneleri ve limonlari sekerle. icine ursus ve normal votka ekliyorsunuz, ustune bir de kirik buz. nasil muhtesem oluyor of of.
    ursusla yapilmis bu sahane kokteyli denemek icin sahika'ya gitmenizi tavsiye ederim. orada yapiyorlar evet.
hesabın var mı? giriş yap