şükela:  tümü | bugün
 • ürünlerinin içeriklerini eko sertifika sahibi çiftliklerden temin eden, organik içerikli kozmetik ve sağlık ürünleriyle dünya çapında ünlü danimarka firması...

  (bkz: http://www.urtekram.com/english/)
 • ürünlerinin tamamı vegan olan firma aynı zamanda.
  ürünlerinde kimyasal katkı maddeleri içermez.
 • diş macunu tamamen organik. zira florürsüz denilip başka zararlı maddelerle dolu içerikleri olan çok ünlü markalar da var.
  gel gör ki alışmak zaman işi bu macuna. ağzınız yanmıyor, krema gibi kıvamı cıvık biraz ama, dişini fırçaladığını hissedemiyorsun hiç. ben 2-3 fırçalama yaptım arada gidip diğer macunla fırçalıyorum bağımlılık mı artık ne diyeyim bilemedim. ama ağzımın içinde bence hoş olmayan bir koku bıraktı yani sağlıklı ama tatminkar değil.
  her yerde de yok bu marka kargosu ile 30-32- tl'ye alıyorsunuz şu sıralar inderinetten.

  en iyisi bir tane alıp alışmaya çalışmak, baktın ön yargılar bitti sana iyi geldi devam.
  evde sağlıklı bir şey olsun denemedim deme bari...
 • yıllardır vazgeçilmezim olan markadır. neredeyse bütün ürünlerini denedim. şampuan ve duş jellerini özellikle tavsiye ederim. bazı kimyasallara alerjim olduğu için arayışlarım sonucu yıllar önce urtekram’ı keşfetmiştim. sertifika veren kuruluşlara test detayları için mail atmıştım ve aynı günün akşamında cevap aldım. bütün ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
 • yeni doğan bebeklere yönelik serisi piyasadaki benzer organik ürünlere göre çok daha iyidir. özellikle kokusuz bebek şampuanı yeni doğan bebeklerin cilt ph derecesine uygundur. piyasada en uygun fiyatlı ayışığı organik sitesinde bulabiliyorum.
  bio9 serisi yeni ülkemize gelen ağız hijyenine yönelik ürünleri var. diş macunu klasik organik diş macunlarından farklı olarak yoğun nane aroması içeriyor.
  yakında matcha içeren saç serisi geliyor ülkemize.