şükela:  tümü | bugün
  • vine'da keşfettiğim duo sunun evli bir çifti açıklaması asıl kendilerine ''us'' diye hitap ediyorlar, coverları cidden çok güzel, bir erkeğin bir kadının sesinin bu kadar uyumlu olmasını birbirlerini tanımalarını çok iyi kullanıyorlar.

twitter için : us

youtube page : us

vine için : ustheduo

aynı zamanda yayınlanmış albümlerinden biri için : us

spotifyda da bulabilirsiniz albüm isminden
  • dünyanın en tatlı çifti olmasının yanında gayet başarılı bulduğum, mükemmel coverlara sahip grup.bu mutlaka dinlenmeli.
  • çektikleri her vine'dan, söyledikleri her şarkıdan sevimlilik akan iki insan. aslında iki ayrı insandan bahsetmek zor, ne biçim tekleşmişler çok acayip. özellikle belirtmek isterim, ablanın ses rengi (tınısı fırfırı her ne derseniz adına) çok güzel.
  • yeni albümlerinin çıkış şarkısı no matter where you are
  • vinesound. kadın saçlarını boyatınca bildiğin kezban olmuş.
  • 2014 senesinin en ses getiren şarkılarını 2.5 dakikaya sığdırmışlardır.
  • top hits of 2014 in 2.5 minutes çalışmalarını onedio'da görünce bir yanım bi cız etti, dedim alın bu güzelliği de tüketin, bu da ortalık malı olsun. ortalarda us the duo yaaaa diye bi gezin dedim. bir yandan da sevindim. daha çok insan tanısın, bilsin. mutlaka takdir edecek bir sürü insan da olacaktır. ama yine de içim bi buruk tabi. bilmiyorum. kız evlendirmiş gibiyim şu an.
  • aşırı tatlı bir çift. dinlemek bir yana, izlerken bile keyif alıyor insan.

edit: bu da düğünlerinden bir kuple :) https://www.youtube.com/watch?v=1nz1uwcjkp8