şükela:  tümü | bugün
 • elini verenin kolunu kurtaramadigi green card sitesi. bitmek tükenmez mail'lerinden öeh deyip, kendilerine ula$mak istediginizde kar$inizda muhatap bulamamaniz, sizin gönderdiginiz mail'leri cevaplandirmamalari da cabasi. $imdi gel de güven böyle bi $irkete.

  ben ettim siz etmeyin diye link vereyim: http://www.usagc.org/
 • kesinlikle inanilmamasi gereken site! green card lottery icin tek yasal site https://www.dvlottery.state.gov/, yani basvurucaksaniz da ordan basvurun, ve gercekten ucretsiz. ancak yilda bir yapiliyor, ve de gercekten almak baya zor. usagc ve benzeri sitelere inanmayin...

  edit: tabi bu bahsettigim sadece lottery yani piyango seklinde green card almak icin.
 • kesinlikle inanmamanız gereken bir şirket.
  adamlara iptal edin istemiyorum diyorum, ben ne yazacam şimdi talebe diyor.

  istemediğimi yaz diyorum ben nasıl yazayım öyle bişey , sen yalan beyan verdim, ya da çalıntı kart kullandım de dedi.

  aklını mı kaçırdın sen dedim ?

  iptal ediyosan et etmiyosan farklı şekilde görüşürüz dedim adamlara.

  bakalım paçayıı nasıl kurtarcaz.
 • usagc.org yetkilileri tarafından gönderilen cevap metni:

  "www.usagc.org web sitesinde ana sayfada belirtildiği gibi; dv çekilişi, her yıl belirli bir süre için, web sitemizde de verilen linkle ulaşılabilen resmi web sitesi üzerinden ücretsiz olarak başvurulara açılmaktadır. usagc organizasyonu ise dv yeşil kart programı kayıt işlemleri için katma değerli hizmetler sunan özel bir kuruluş olarak green card başvurularını doğrudan abd dışişleri bakanlığı sitesine iletmektedir. sağladığımız avantajlar nedeniyle green card başvurusunu bizim aracılığımızla yapmak isteyenler bir form doldurarak organizasyonumuza başvuru yapmakta, sonrasında kişinin, kendisinin belirtmiş olduğu telefon no'su üzerinden, temsilcilerimiz tarafından ilgili kişilerle temas kurulmaktadır. bu nedenle organizasyonumuzdan hizmet almak istememeniz veya verilen servis ile ilgili memnuniyetsizliğinizin olması durumunda, ana sayfamızda belirtilen türkiye telefonundan bize kolayca ulaşabilir, turkishsupport@usagc.org adresine mail atabilirsiniz. talebiniz her ne olursa olsun en kısa sürede yerine getirmek üzere size muhakkak ulaşılmaktadır. "
 • işlem yapmak istemiyorum dediğimde, bir daha bizi arasanız size yardımcı olmayız diyen, gerçekten iş yapıyorlarsa da bu izlenimi hiç vermeyen site.
 • sizin yerinize green card'a 1 kere başvurmak için 79 euro yani 300 lira , 10 sene üstüste başvurmak için 750 euro yani 3000 lira isteyen soyguncu firma. tek yaptıkları sizin adınıza formu doldurup sonuçlar açıklanınca da tek tek kontrol edip kazananlara ulaşıp haber vermek.

  ayrıca bu firmayi kullanıp green card kazanan arkadaşıma bundan sonraki basit süreçte yardımcı olmak için 3000 dolar para istemişlerdir. sadece internetten form doldurup , istenen evrakları toplayıp sağlık raporu alınması gereken bir süreç sonunda zaten green cardı'nız onaylanıyorken bir de bizden yardım almadan mülakata giderseniz onay alamayabilirsiniz diye yalan söylemekten çekinmezler.

  sakın ola yanından bile geçmeyin. bunlara kaptıracağınız paraları gidin amerika'da çatır çatır harcayın.
 • siteleri kapanmış. gclexperts.com diye bir siteden yapıyorlar kazıklamayı. sakın inanmayın. aynı yalanı tekrarlıyorlar. kendilerinin dsp 122, ds230 ve g28 belgelerini doldurup her belgenin 2000$ den toplamda 8000$ iken; 1023$ a kendilerinin yaptıklarını söylüyorlar. bu işlemler zaten bedava. teminat için ise 10000$ dan biraz fazla para gerekirken, "60000$ gibi bir rakam gerekecek" biçiminde yalan söylemeyi de unutmuyorlar. "bunu almazsanız green card çıkmaz" yalanıyla da bitiriyorlar. 30-40dk size telefonda konuşup kafanızı şişirip, kazıklamaya ant içmiş bir site. uzak durun.
 • bu para hırsızları umutlarınız üzerinden paranızı almaya çalışır ve de zorla paranızı almaya çalışırlar.

  eski site adresleri : www.usagc.org
  aynı firma yeni adresleri : www.glcexperts.com