• haber linki

adamın biri eline tüfeği alıyor, sokağa çıkıyor, gördüğü köpeğe "gel kuçu kuçu" diyor, kuytu bir köşeye götürüp öldürüyor. kendini sevdirme veya karnını doyurma umuduyla, hiç bir şeyden habersiz kuyruk sallaya sallaya peşinden gelen köpeği planlayarak öldürüyor. ve bunu yapan bir doktor.

konuyla ilgili aklı başında yorum yapan bir kaç arkadaşın entry'sini buraya bırakıyorum;

ayrıca gündemde tutulması gereken, tatsız, başka bir olay daha yaşandı.
    (bkz: samsun'da ön patileri kesilen golden retriever)
  • alt tarafı 1900 küsur tl ceza ile yırtmış şahıs.

bu tip ruh hastası tipler haberde görülen miktarlardaki cezalarla kendilerine çeki düzen vermezler, bu yavşak dallama için erken ödeme indirimi de olmadan okkalı gecikme faizi de uygulanarak 30 40 bin liralık ceza makbuzunu eline toka edeceksin bak nasıl yola geliyor. icabında bir vergi ödemesi ile beraber tahsis edilecek ki diğerlerini ödeyip bunu öteleme yapamasın.

düzeltme, cezanın miktarı.
  • yahu ne güzel geliyor kuyruğunu sallayarak, nasıl kıydın lan o güzel cana...
    allah'ın belası, şerefsiz mahluk..
    senin doktorluğunun ben...
  • umarım sevdiklerinin başına aynı şey gelir.
  • arabayla köpeği ezen doktordan sonra şimdi de tüfekle köpek öldüren doktor vakası..bin dokuz yüz lira ceza bu eleman için çerez parasıdır.
  • zevk için öldüren bir psikopattır ve mesleği teşhir edilmesini gerektirmektedir.
    insanların bilmeden bir psikopatın eline düşmesine engel olunmalıdır.
  • yaşattığını yaşamadan ölmesin.
    ilk kez yaptığını da düşünmüyorum.
  • bu ülkedeki adalet anlayışı çoğu zaman -ekseriyetle hatta- midemi bulandırıyor.
  • adamın serbest bırakılmasına neden üzülüyorsunuz ki, intikam için fırsattır bana göre...
  • herhangi bir avrupa ülkesinde meslekten ihraç edilebilecek olan bir katil... türkiye’de yakında terfi alır.
194 entry daha
hesabın var mı? giriş yap