şükela:  tümü | bugün
  • artık dimağım durdu. bu nasıl bir vahşettir aklım almıyor.

not: görüntüler +18 olabilir

https://youtu.be/kxnahps9aqa

edit: linki ben yüklemedim, yerel bir gazete videosuydu. bu nedenle linki bulmak isteyen google amcaya gitsin.

ayrıca başlığı açarken adamın engelli olduğunu bilmiyordum bu nedenle bana çıkışan yazarlara teessüf ederim.
    edit 2: yeni link için; https://youtu.be/jxez1wfbxaq
  • bir adet orospu çocuğu içeren video. bir rahatsızlığı varsa götür tedavi ettir, gücün yetmiyorsa devlete bildir dövmek nedir karaktersiz herif!!
  • memlekete artik bir yerli ve milli dexter sart .
  • inanılmaz üzücü sanırım memleket olarak akıl sağlığımızı yitiriyoruz.nasıl delirdim diye anlatıcak insanlar yakında.
  • en yakın zamanda misliyle cezalandırılması gereken 1 adet hayvan barındıran video.
  • (bkz: isra 23)

'' ve rabbin emretmiştir ki, kendisinden başkasına ibadet etmeyiniz ve ana ile babaya ihsanda bulunun. senin yanında onlardan biri veya ikisi de ihtiyarlık çağına gelirse sakın onlara of (bile) deme ve onları men etme (azarlama) lâkırdılarını kesme ve onlara güzelce hitapta bulun ''

yazık,çok yazık.
  • annesini babasini doven evlat olmak belki de insanligin en buyuk lanetidir. icim parcalandi, cok uzucu
  • bir tane cumhuriyet savcısı yaa, bir tane onurlu cumhuriyet savcısının hakkında soruşturma açması gereken hayırsız evlat..

yaziklar olsun senin gibi evlada. bakmak istemiyorsan devlete teslim edecektin.
  • aklıma yaşadığım bir olayı getirmiştir.

daha yaşım küçük o zamanlar. babamla, bir arkadaşının yazıhanesindeyiz. adam dertli göründüğü için babam neyi olduğunu sordu.

adam ağlayarak, oğlunun kendisini dövdüğünü söyledi. ( detayları geçiyorum).

babamda haliyle celallenerek; vay amına kodumun şerefsizi vb. küfürler etmeye başlamıştı ki, adam 20 yıldır unutamadığım o cümleyi kurdu.
    - sövme bilader, ben 40 sene önce ettiğimi çekiyorum.( kendisi de zamanında babasını dövmüş).

o yüzden bişey diyemiyor bazen insan. allah babanın da evladın da hayırlısını versin.

edit: imla
  • babasının hayatta olduğuna şükretmeyip, dayak atan yavşak senin ben a.koyayım.