şükela:  tümü | bugün
  • tesadüf eseri internette karşılaştığım, başta nba ve nfl takımlarının olmak üzere çeşitli takımların ürünlerini satan internet sitesi.

deneme amaçlı bir kaç tişört aldım. ürün kalitesi oldukça iyi fakat ürünler kesinlikle orijinal değil. zaten 35-tl'ye nba ürünü satamayacağı da aşikar.

formaları hakkında bir şey söyleyemem ama tişörtlerin kalitesine bakarak onların da çok kalitesiz ürünler olmayacağını tahmin ediyorum.

nba ürünleriyle ilgilenenler bakabilir.
  • benim de şans eseri denk geldiğim site. hatta büyük bir hata yaparak alışveriş bile yaptım. çakma ürünlere baskı yaptırıp gönderiyorlar. ürünleri çok kalitesiz. tavsiye etmiyorum.
  • baskılarında sıkıntı olan firma. şöyle ki hala eski teknolojiyi kullanıyorlar. tshirtün üstüne bantla yapıştırmış gibi takım logoları. haliyle baskı olan yerler tshirtü kasıyor iz yapıyor. nefes alan baskı mı diyorlar ne diyorlar ona geçmeleri lazım. baskıya dokunduğunda tshirtte ayrı bir parça var hissi vermezse alınır. 40 liraya da alınır.
  • zamanında aldığım bir ayakkabısı çakma çıkmıştı. çok uğraşmıştım geri almamışlardı. sakın inanıp da alışveriş yapmayın.