şükela:  tümü | bugün
  • eğer monitöre tutturulabiliyorsa oldukça mutlu edecek araç.
  • sizi serinletip mutlu eden bilgisayar bağımlısı minicik bir pervane, gayet başarılı.

(bkz: usb diş fırçası) *
  • (bkz: usb vibratör)
  • s-link markasıyla yaklaşık 4 $+kdv lik fiyatıyla beni mest edecek olan ürün.
  • becerebilen kendisi için bir tane yapabilir.
    http://www.youtube.com/…p=5e87d3a1d6789a70&index=11
  • elleri terleyenler için masanın üstünde, farenin denk geldiği yere koyulup aşağı eğilir. özellikle yazın proje yazarken veya oyun oynarken veya msnde konuşurken kurtarıcıdır, ilahtır, alpha ve omega'dır.
  • laptop kullanıyorsanız elektrikler kesildiğinde sığındığınız bir minik serçe...lağlalalallağ...

tabi bi seçim yapmanız gerek, yüzünüzün sağı mı yoksa solu mu serinleyecek...
  • boyutuna aldanılmaması gereken, hız ayarı yapılabilen masaüstü versiyonları son derece başarılı olan ve 5-6 lira gibi fiyatlara gittigidiyor'dan alınabilen, klimanın sizi çarpıp kapattığınız zaman açabileceğiniz, suratınıza doğru yönelttiğinizde şu vahim sıcaklarda ilaç gibi gelen ve sayesinde bilgisayar başında boncuk boncuk ter dökmediğiniz nefis icat. kullanın, kullandırın...
  • beheey. bu alet çağın icadı değilse beni suistimal etsinler, abuse eylesinler. tüm yaz türüt türüt terlemişken 2-3 tane alıp bilgisayarımın karşısına kurmak ağustos'un ortasına kadar niye aklıma gelmedi diye kafamı pamuklara vuruyorum. odam kireç tutmuyor artık beybi. gece 3'ten sonra yayınlanan 20 dakikalık reklamlarda oynamaya hazırım. işte bu usb vantilatör kullanmaya başlamadan önceki halim. ben jack'in terden isiliklenmiş götüyüm. ve işte usb vantilatör'den sonraki halim. ben christian troy'un pürüzsüz götüyüm. tey, tey, tey, tey [ağızla düğün ıslığı] çufiyy, çufiyy, çufiyyy [ağızla düğün ıslığı].