şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı. kendisine hoşgeldin demek istiyorum. :)
  • (bkz: #35057107) ve sosyal fobi başlığındaki entrylerinden sonra badi listemi taçlandırmış yazar.
  • #59656848 no'lu entrysiyle gecemi şenlendirmiş yazar.

ayrıca (bkz: dertleşecek insan veri tabanı)
  • severek okuduğum deneyimli birikimli insan.
  • mükemmel bir sözlük yazarı. politik doğruculuğa %100 karşı. bazı fikirlerine katılmasam da kendisini sözlüğün en dürüst en dobra insanı ilan edebilirim.

kendisine mesaj atılamıyormuş, burayı okuyorsa bana ulaşmasını rica ediyorum.
  • ben bu canlıdan hiçbir şey anlamadım. tanısam napoçun çen diye darlardım, hiç napoçun çen'le darlanmamış kadar kötüsün. keşke balkona oturup insanlardan birlikte nefret etsek ama ilk benden nefret edersin dimi.
    boşver bana da güneş geçer zaten.
  • kendi doğruları olan, çoğunluğa(sürü) göre hareket etmeyen, her yeniliğin iyi olduğunu düşünmeyen, sosyal medya dışındaki yeniliklere açık olan, çok çeşitli kaliteli müzik ve film bilen, kendi gibi olan çok az sayıda yazardan biri olan sözlüğe büyük katkı yapmış aşmış şahsiyet.

sadece #ilişkiler başlıklarını okuyan andavallar bilmezler katkılarını, çoğunluğun ilgi alanlarına yönelik yazmamıştır zaten, değeri çok sonra anlaşılacak.

beğenisini göstermeyen ve paylaştıklarından sebeplenip çekip giden, teşekkürü çok gören türk insanından beklemektense kendi kendini över. harcanmış, potansiyeli olabildiğince ortaya çıkamamış veya potansiyeli engellenmiş insanlarda kompleks olmasını çok normal görür.
  • şu boktan dünyada yozlaşmamış, bozulmamış, kalabalığa karışmamış, kimseyle kaynaşma ve etkileşime girme ihtiyacı hissetmemiş biri olarak gerçekten yalnız olan tek insan. tektir, benzeri yoktur, yalnızlığının nedeni budur.

badilik müessesesinden nefret eder, mesajı kapalıdır, kimseye yavşamaz, kimsenin peşinden koşup yalakalık yapmaz, haliyle sevmediğiniz türdendir.

görmek istediklerinizi yazmayan yazar, düşündüklerinizi çoktan düşünmüştür.
  • şanssız bir sözlük yazarı.

biraz fazla mı asabi sanki ne?

vaktim olsa da okusam.