şükela:  tümü | bugün
  • sözlük yazarı sıfatının karşılığı olan yazar, onun yerini ondan başka kimse dolduramaz.
  • sığ, sosyal, dejenere, at gözlüklü ve kadınsan;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    (bkz: her bişeyini engelle)
  • yıllardır inzivada olan kimse. insanlarla bağlantısı sıfır, gündelik insan ilişkilerini baz alarak fikir yürütenlerin yargılarını geçersiz kılan bir oluş içindedir haliyle.
  • ben bu arkadaş hakkında geçen sene dalga geçmek maksadıyla bir entry daha girmiştim. ama zaman zaman yazdıklarına denk gelip üzülüyorum. psikolojisi çok bozuk gibi gözüküyor.

dostum burayı okuyorsun muhtemelen, bir psikologa görün, tedavi ol. gittiğin yol yol değil, fikirlerine fikir bile denmez, progresiv bir durumun var gibi gözüküyor, gittikçe kötüye gidiyorsun. samimi olarak, evli barklı, muhtemelen senden yaşça büyük bir abin olarak söylüyorum, bir doktora görün, hepimizin sıkıntıları var, ayıp değil, günah değil.

tanım: bir yazar.
  • kimilerinde takıntı olmuş yazar.

kimilerinin aksine, sözlükte başkalarının nick altlarına yazmak için bulunmayan, tek cümlelik çöp entry'ler yazmayan, boş insan eğlencesi futbol sporunu izlemeyen, ortalama bir hetero gibi yaşamayan ve düşünmeyen, kendini aynı tornadan çıkmış sosyal salakların kalıplarına göre yönlendirmeyen, modern dünya keşişi gibi olan bir kimsedir, aklınız ermez.

yazdıklarını yazmasaydı bilmiyordunuz, sayesinde öğrendiniz. (#ilişkiler kanalı dışında diyelim hadi, malum haşır neşir olduğunuz tek kanal o)

son iki senede yazar olmuş daha doğru düzgün cümle kurmayı bile bilmeyen kalitesiz ve kültürsüz zontalardan çok önce buradaydı.
  • #83330635 şu entry'imde kendisininin kadın düşmanı olduğunu söyledim ama kendisi bayağı bir insan düşmanıymış ve ciddi bir sosyal fobisi varmış. bunu da 'niye bu kadar kadınlara düşman ki acaba? diye merak edip, en beğenilen entry'ilerine göz atınca öğrendim. çok entry'isi var o yüzden hepsini okumak zor ama aile ilişkilerine ilişkin bir şey söylememiş sanırım ya da ben göremedim.

kimse ile iletişim halinde değilmiş ve hiç arkadaşı yokmuş. eğer sözlükten birileri iletişim kurmayı becerdiyse, lütfen sosyal fobisini tedavi edecek bir uzmandan yardım almaya ikna etsin. valla hem üzüldüm bu kadar yalnız ve utangaç olmasına, hem de kötü bir şey yapar mı diye endişe ettim açıkcası. beni kadın olduğum için dinlemez kesin, iletişim kurmak için siz razı edin lütfen beyler. intihar etmiş ya da cinayet işlemiş bir sözlük yazarı haberi okumak istemiyorum ben.
  • yazdığı entry'leri didikleyen bir mahalle karısının dikkatini çekmiş yazar. cinayet işleyecek en son insandır ayrıca, tahlili yapılamayacak kadar derindir, sosyal fobi siz salakların sandığı gibi basit bir utangaçlık/çekingenlik durumu değil, başka kapıya hadi.
  • ben sosyal fobi çekingenlik diye bir açıklama yaptım mı? ben bu kadar utangaç ve yalnız olmana üzüldüm dedim. psikolog ya da psikiyatrist değilim ama yardıma ihtiyacın olduğunu anlamak için deha olmaya gerek yok. zaten üstte bir erkek yazar da, aynı soruna dikkat çekmiş. aşırı narsistik eğilim de çok belli. kimseyi arkadaş olmaya değer bulmamışsın çünkü en muhteşem sensin. geri kalan herkes sığ, aptal, gerizekalı. seninle sohbet ve arkadaşlık etmeye değmezler.

bu arada umarım bu kadar kapanman seni gerçekten de üretken kılar. mesela yazdığın çok iyi bir romanı falan okuruz. samimi olarak üzüldüm senin için, çünkü intihar olasılığını elememişsin. yanılmayı umuyor ve ileride yazdığın bir eserini okumak istiyorum. bu kadar nefret iyi değil, sosyal fobi dışında başka şeyler de var kesin ama uzmanlık alanım değil.

çok geç olmadan yardıma ihtiyacı olduğunu kabul etmen dileği ile.
  • kendisini eleştirenlerden kat kat kültürlü olan ve kat kat kaliteli entry'leri olan yazar.

kendisini eleştirenler tüm hayatı kadın-erkek ilişkileri olmuş, dünyayı kendi ufacık penceresinden gören, hiçbir hobisi, tutkusu ve müzik zevki olmayan, hayatını futbol-starbucks-seks üçgeninde sürdüren ve sadece ilişkiler, anket, spor hakkında bomboş entry'ler yazan gereksiz tipler.

bu yazara çatan ne kadar tip varsa malın tekiydi ve teker teker uçup gittiler.
  • kendisine mesaj yollanamayan yazar.