şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: boşver)
  • (bkz: ...)
  • "daha sınava var son üç gün kapatırım kendimi hallederim"
    "hava da soğuk zaten yarın yaparım yürüyüşü ya da yazın. hem yazın daha çabuk kilo veriliyo"
    "düğüne kim gidicek şimdi tee nerde. bi hediye alır ev ziyaretine giderim."
    "reddetmese miydim yakışıklıydı da. yok yok bu ara sınavlarım var zaten hazır da diilim.yaza doğru anca.."
  • şu şekilde olması muhtemeldir, genelde pek sonu gelmez zaten; (bkz: şimdi şunu şöyle yapa..neyse. vazgeçtim.)
    (bkz: üşenme oğlum bitir şu entariyi!)
    (bkz: amaan, birileri yazar nasıl olsa..)
  • oturmak mümkünse ayakta durma, yatmak mümkünse oturma.
    edit: garfield kanunudur.
  • garfield'ın dış sesinde hayat bulmuştur.

"içimden bir ses 'çalış' diyor... neyse sustu."

edit: konusan marul söyledi o da iç sesmiş.
  • şeytan gibi, ibne gibin, puşt gibin bi şeydir. saat 10a kurulmuş alarma rağmen, "hadi aslanım, sen bi 5 dk daha uyursun ne olacak ki, dönem yeni başladı dersler hemen başlamaz ya" diyendir, 5 dklar birleşip saat olur, devamsızlıktan sınava almayan hocanım dersi öncesinde " boşver, uykunu alamadın, ödevi de yapmadın zaten, bu hafta uyu, sonrasında hiç devamsızlık yapmazsın" diyip en sonunda alarmı falan komple kapattırıp, 2de 3 te uyandırandır.
    okul ne zaman bitecek, iş ne zaman bulunacak az götü sıkmak lazım seslerini, "yeeaa bırakh yaaa, okul bi şekilde biter, iş de halloluuur, sen yat yaa boşver" diyendir.
    hatta hatta tüm bu iş-okul-allahım yaşlanıyorum triplerine karşılık "kızım sen ilk teklif edenle evlen, sonra da kocan sana her çalışman gerekmez mi falan filan dediğinde doğur bi tane, anneanne-teyze bi şeyler bakar elbet, sonra da sal sokağa evde otur tv izle" diye çözüm bulandır.
    her spora gitmek için hazırlandığımda "amaan salla kızım bugünlük, bi şey olmaaaz" diyendir, ulan allahsız içses, okulda6.senem, 1.sınıftayım, beni öyle bir hale getirdi ki üşengeçlikten sevgili bulamıyorum kocayı geçtim, zaten evlensem çocuk yapması da zor gelir bu şerefsiz bana " amaaan boşveeeerr, gider evlat edinirsiniz" falan der, spora gitmiyorum sözde kilo verecektim, iyicene duba gibi oldum, popom traktör römorkundan hallice, geçen dönem finale giremedim zaten... hepsi hepsi bunun yüzünden. içses.
    siz siz olun dinlemeyin, uymayın şuna.
  • ...bak şimdi düşünürken de enerji harcıyorumdur!