şükela:  tümü | bugün
  • unesco tarafından gerçekleştirilen durumdur.

davranış bilimleri ve sağlık alanında türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olan üsküdar üniversitesi, unesco tarafından nörobiyoloji, bilişsel tıp ve beyin araştırmaları alanındaki çalışmalarından ötürü mükemmeliyet merkezi olarak tayin edilmiş. bu kapsamda, üsküdar üniversitesi’ne birçok ülkeden doktora öğrencisi gelecek deniyor.

rektörü dünyaca ünlü psikiyatri uzmanı nevzat tarhan, ayrıca sevil atasoy, tayfun uzbay gibi isimler de kadrosunda.
  • aynı zamanda türkiye'nin ilk mükemmeliyet merkezi seçilen üniversitesi olmuş.
  • tercihler için son gün 14 ağustos, bu fırsatı kaçırmayın!!!

kredi kartına kaç taksit yapıldığını, grupon'dan falan indirim fırsatı alınıp alınmadığını da yazsaydınız.

üsküdar üniversitesi ne amk?

(bkz: üsküdar üniversitesi hacamat eğitimi)
  • 9 ağustos 2018 unesco tarafından origami dalında mükemmeliyet merkezi seçilmem.
  • twas'ın sayfasında bulunmayan haber. düzgün bir kaynak gösterildiğinde burası editlenir.
  • 'gerçekden çoh mikemmel bir ünivirsite'

- unesco tr direktörü burhan altıntop
  • (bkz: satılık ekşi sözlük yazarları sıralı tam liste)

kaç para ulan bi entry? parası neyse verelim de dayımın afyon dazkırı'daki büfesini de övün amk.
  • --- spoiler ---

üsküdar üniversitesi rektör yardımcısı prof. dr. muhsin konuk, gelişmekte olan dünya için bilimler akademisi koordinatörü dr. max paoli’nin bir süre önce davetleri üzerine üsküdar üniversitesi’ni ziyaret ettiğini söyledi.

--- spoiler ---

şöyle okunur: gelişmekte olan dünya = geri kalmış ülkeler
    yani "geri kalmış ülkenizde potansiyeli olan bir kurum gördük" demişler. ziyaretler gerçekleşmiş, tübitak'la görüşülmüş falan. yani ortada bir başarı yok henüz. (ama olmayacak anlamına gelmez elbette) bu adamlar bütün zamanlarını bu tip ziyaretlerde geçirirler benim bildiğim; yani olay rutin bir ziyaret havasında.

buradan üsküdar üniversitesini kötülediğim anlamı çıkmasın. yeterince tanımıyorum; olumlu veya olumsuz bir yaklaşımım yok.

başlığa dönersek: pembe haberler bülteni haline gelmiş hürriyet gazetesinde sıradan bir haberimsidir.
  • bahsi geçen "üniversitenin" kurucusu hakkında şu, şu ve şu linklerden fikir edinebilecek, birinci elden herhangi bir kanıtı bulunmayan haber.

https://twas.org/news sitesinden ilgili "üniversite"ye dair bir haber olup olmadığı incelenebilir.

diyelim ki bir gün gerçekleşse bile böyle bir zihniyetin hakim olduğu bir kurumda "eğitim" almak isteyip istememek sizin düşünce sürecinize kalmış.
  • özel beybihan üniversitesi ile beraber türkiye'nin en iyi eğitim kurumu seçilmiştir.