• kurulmasına karar verilen yeni bir vakıf üniversitemiz. bol bol açın. çok ihtiyacımız var zaten her köşe başında bir üniversiteye, hele ki vakıf üniversiteleri en büyük ihtiyacımız.
  • nevzat tarhan'ın rektörü olduğu üniversite. yuh dedim görünce.
  • (bkz: npistanbul)
  • üsküdar'ın ara sokaklarında hayat bulan işhanı tipi üniversite.
  • gıcır gıcır bir üniversite fakat nereden baksan bir zeytinburnu üniversitesi değil.
  • iktisat fakültesi için talibim, evin bi odası boş, biz de ne yapsak diyoduk.
  • muhtemelen ortaköy'deki kabataş lisesi'ni bitenlere %50 burs verecek olan tuzla akfırat yerleşimli üniversite görünümlü ticarethane.
  • adamlar tematik yapmış.
  • yanlış teşhisi ve gereksiz yoğun tedavisiyle bir senemi yemiş, öss ye girmemi engellemiş, bu da yetmezmiş gibi para kazanmak uğruna gereksiz yere bana elektroşok vermeyi düşünen (allahtan ailem kabul etmedi) bir adamın kurduğu üniversite.
    psikoloji bölümünü ise 3 psikiyatristle kurmayı düşünecek kadar saçmalamış bir okuldur kendisi. tahminim psyc101 dersinin "ilaç yazan psikiyatrist, yazmayan psikolog" şeklinde geçeceği yönündedir.
    ayrıca tanıtım günlerinde gelen adaylara "şizofren görmeden psikoloji okudum denmez!" gibi bir açıklama yaparak, psikoloji camiasını dehşete düşürmüştür. nitekim televizyonlarda hocalar bangır bangır isim vermeden "3 doktorun bir araya gelip de psikoloji bölümü kurduğu yerler var, araştırmanızı iyi yapın, senelerinizi heba etmeyin" demektedirler.
hesabın var mı? giriş yap