şükela:  tümü | bugün
 • neslican tay'ın "belki kaybedeceğim ama şavaşırken kaybedeceğim" mesajı yazılı görselini tweetine ekleyip aşağıdaki mesajı yazan nevzat tarhan isimli bir rektörün tweetidir.

  https://twitter.com/…tatus/1175516295598682112?s=20

  "#neslicantay kızımız çok çile çekti ama ümidini kaybetmedi,
  ölümle yüzleşebilseydi #ölümbilinci ne sahip olsaydı, seküler dünyanın dünyasallaşma rüzgarına kapılmasaydı dinlerin #hayataanlamkatma ve #teselligücü nden faydalanabilseydi hastalığı düşman gibi görmezdi diye düşündüm."

  kızcağız kanser olmuş, bin türlü zorluğa, işkence gibi tedavilere rağmen direnmiş ama yenik düşmüş. ağa manevi prim peşinde... ne diyor? seküler dünyanın dünyasallaşma rüzgarına kapılmasaydı... ölümle yüzleşebilseydi... ne yaparmış öyle olsaymış? hastalığı düşman gibi görmezmiş... düşman olarak görülmeyecek hastalık da kanser ha. nezle, grip filan değil. ulan cami imamına gitsen o bile ölümle yüzleş demez, "evladım tedavini ol, mücadele et, gücünü kaybetme" der. rektörün kafalara gel.

  bu okulun tıp fakültesi var ha yanlış anlamayın. orada bunları öğretecekler işte. hastalığı düşman olarak görmeyin, #hayataanlamkatma ve #teselligücü nden faydalanın...

  yazık günah bu üniversitelere para döken ana babaların bunlara giden paralarına, emeklerine...
 • bu ülke akp döneminde; tedavi olmaya çalışıp da allahın işine karışmayın diyen doktorlar, şizofrenleri cinler ile tedavi edelim diyen akademisyenler gördü, şaşırtıcı değil. üstün dökmen olmaya çalışırken camı çerçeveyi indirmiştir, bence nevzat tarhan için de hiç şaşırtıcı değil.
 • bu da rektroll
 • üsküdar üniversitesi rektumu diye okudum gece gece, yorgunluk tabi.

  (bkz: yaran yanlış atamalar)

  bak yine...
 • bu tweeti atmışsın ya; sana akademik hayatın önünü açan ve seni prof yapan düzeni de yök'ü de seveyim.
 • mail adresine avrat sövesim var bulamadım adresi . başına elbette gelecektir. başına gelmemesine şaşırırım.
 • kanser olsa camiye gitmesini tavsiye edeceğim rektördür. umarım dua ile tedavi etmeye kalkacağı bir hastalığa yakalanmaz kendisi.

  bu saçmalığı dua ederek tweet atmaya çalışsın o elindeki teknolojiyi kullanmadan bakalım.
 • onursuz bir adamın fikridir. onurunu gururunu meslek etiğini iktidar yalakalığı için piç etmiş aşağılık bir siyasal islamcıdır kendisi... mevcut düzen değiştiğinde mevcut düzenin liderleri uzaklara (genelde tutuklu değiş tokuşu olmayan ülkelere) yerleştiğinde ben en bu asalak takımı ne yapacak onu merak ediyorum. hayatımın en güzel günleri bunları kıvranırken izlemek olacak.
 • ayıp etmiş...
418 entry daha