şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
 • bornova bornova'daki oyunculuğuyla hafızama kazınmış öner erkan'ı görmemle, "olm bu çocuk var. du bakalım. kalite koktu." diyerek gördüğüm şeyi izlemeye devam ettiğim, akabinde tülin özen'i görmemle "hade canım!" dediğim, ve akabinde de erkan can'ı görmemle "yook artık daha neler canım! n'aptınız hafız?!" dediğim bir teasera sahip dizi.

  bu oyuncu kadrosunun mutlaka sağlamından bir kamera arkası ekibiyle ancak çalışacağını da varsayarsak, iyisinden ve kalitelisinden bir yapım bizi bekliyor diyebiliriz sanki. bilemedim.

  edit:
  ailecek hastayız. mahallecek yarılıyoruz. belediyeyle kararlaştırdık, ilçe olarak, izlemeyenleri ilçemize almıyoruz. il olarak karar verdik, dizinin ardı arkası kesilmeksizin yeni bölümleri yayınlanmazsa ili kapatacağız.
  sözlük olarak düşündük, aramızdaki izlemeyenleri veya çevresindeki izlemeyenlere izlemeleri için baskı uygulamayanları önce isimlerini belirleyip akabinde esefle ve istikrarla kınayacağımız bir platform oluşturup bu iş için bir site kodluyoruz.

  (bkz: üsküdar'a giderken/@ihtimalyoksunu)
 • efenim, cnbc-e dizilerinden oluşan über bir dizi kültürüm yok maalesef. hayattaki en büyük eksiğim, insanların beni esefle kınadığı tek özelliksizliğim de bu zaten. neyse konu bu değil ama bu sebepten ötürü olacak, daha önce nerede kullanıldı, şimdi başka nerelerde kullanılıyor bilemem; family guy'ı anımsatıyor bazı sahneleriyle bana bu şükela dizi. güncel konularla ilgili eleştirel göndermelerini yapış şekli, zihinde canlandırılacak şeyi izlememiz gibi özellikleriyle. bu benzerliği bağdaştırmam, ilk bölümünde tv'ye sabitlenmeme yol açan sebep oldu. gayet ihtiyacım varmış bu gibi bir şeye; bizim oyuncuları gördüğüm, eleştirdiği konular yakinen tanıklık ettiğim, takip ettiğim konular olan, bizim televizyonumuza ait bir yapıma. acıkmışçasına bekliyorum yeni bölümlerini her hafta.

  ve tülin özen'i o kadar bayık rollerden sonra böyle bir rolde görmek süper. nora tokhosepyan başka bi tatlılık..
  kaldı ki erdal tosun ve erkan can gibi iki üstadı izleyebiliyoruz baya baya. tüm bunlar gibi öner erkan ve murat cemcir ön plandaki iki oyuncu olarak işi gayet sağlam götürüyorlar.

  ayrıca gününü bilmem de yayınlanan saati değişirse çok üzülürüm. açlık grevi başlatırım, su bile içmem. kalsın bu yayın saatinde kesinlikle. söz konusu dahi olmasın değiştirilmesi önümüzdeki tarihlerde..
  *
 • kanal d gibi bir kanal için (akasya durağı'nı, arka sokaklar'ı, kavak yelleri'ni en az dört senedir yayınlayan bi kanal olarak) çok fazlaydı zaten..

  keşke internet üzerinden yayınlandığında finansman olarak dönüşümünü sağlayabilecek, karşılığını bulabilecek bir altyapımız olsaydı da internet üzerinden yayınlanmaya devam etseydi.

  para, öl sıç bok.
 • tarihin muazzam ayarlarından birini verip de gidiyor gece itibariyle. final bölümü ismail'in kahvedeki sahne için (bkz: cennet mahallesi)

  (bkz: siz yöneticiler bunlara layıksınız)
270 entry daha