• dugunde kiz tarafi yine olay cikaracak gibi.
  • tam akp icin cumleler kafamda olustu 51. saniyede olaylar degisti. memleket komple cop.
  • millet tertemiz delirdi amk. hiç kınamayın, üsküdar tüm ülkenin aynası.
  • varoluşumun en derinine inmek için denemediğim şey kalmadı; ancak böyle bir kafa hiçbir zaman yaşamadım. bir zürafanın üstünde menemen yaptığım halüsinasyonu görürken bile bu kadar aciz bir duruma düşmedim.
  • iki tarafa da "peki bize anlatır mısınız neden dans?" denmesi gereken kafalar..

enteresan..
  • gözlerin kürtaj reisi aradığı videodur. kenardan köşeden bir şekilde olaya dahil olur dedim ama yok
  • ülkenin chp'li fanatiği ayrı akp'li fanatiği ayrı çomar amk.
  • aynı meydana yıllar sonra geçenlerde gitmek zorunda kaldım. o zaman da 3 parti aynı anda son ses kampanya müziklerini açıp spastik gibi hareketler yapıyorlardı.puanım tabikide dombıraya.kaçıncı yüzyıldayız hala bitmedi şu saçma sapan olaylar.arabayla mahalle mahalle gezip ,meydanlarda son ses müzikle oy toplamak nedir amk.
  • neredeyse 1 yıldır türkiye'ye gelmedim ve bu görüntülerden sonra gelince neyle karşılacağım konusunda kaygılarım var.

ne içiriyorlar bu insanlara yav. bu ne ?
  • en çok üsküdar sahilde büfelerde çalışan insanlara üzülüyorum. seçim süreci bir türlü bitemediği için aylardır saçma sapan bangır bangır müziğe maruz kalıyorlar. hele 31 mart öncesi o kadar çok parti standı vardı ve her biri o kadar ayrı bir telden çalıyordu ki vapura yürüdüğümüz 1 dakikalık sürede kafamız şişiyordu. gürültü kirliliğinden başka bir şey değil.
hesabın var mı? giriş yap