• siyaset konuşmaktan hep nefret etmişimdir ama dayanamadım yazayım dedim.
    her yerde broşür de dağıtıyorlar iki partinin insanları.
    acı olan ise şu;
    chp standlarında hep yaşı başı olan insanlar görüyorum, akp standlarında ise daha genç 40 yaş altı kişiler. belki bana böylesi denk geliyor. geçen hatta hanıma dedim ki; yine chp standında yaşlı amcalar (çünkü babam yaşında bir çoğu) ve teyzeler broşür vermeye çalışıyor, gençleri nerede bu partinin muhtemelen bodrum'da diye serzenişte bulundum.
    demem o ki, chp gençlik kolu bence çok zayıf ve gelecek için birşey yapmazlarsa daha çok akp sürdürür hükümranlığını.
  • izlerken bu akp standındakiler kesin para karşılığı bu işi yapıyorlar diye düşündüm sonra kamera chp standına döndü ve bayrak sallayan dayıyı gördüğüm anda aha dedim işte bu para almadan, gönülden yapılan, samimi delilik. heralde samimi olanı daha beterdir ya. bugün de başkaları adına utandık çok şükür.
  • millet eğleniyor işte ne güzel. asıl siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
  • flash tv'yi kapatırsan olacağı bu işte.
  • ben o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçramış tarzı bir şey bekliyordum ama herkes kafasına göre takılıyor niye bilmem benim çok hoşuma gitti. gönül isterdi ki partilere inat hep beraber oynayıp halay çeksinler. çok komik çok güzel. yok aslında birbirimizden farkımız.
  • ülkenin sağcısı ayrı solcusu ayrı çomar amk.
    tam akp seçmenleri için bazı cümleler oluşmuştu kafamda ki bir de ne göreyim. direk dansı hahahahaha. olum içinde olmasak çok kafa ülke lan aslında.
  • akp standi bireysel takilirken chp standi cogulcu hareket etmistir. chp standinda halayin ritmini ayarlayan yesil beyaz gomlekli, beyaz pantolonlu, bayrak tutan dayi "zikri yoneten bir şıh" edasiyla takilmakta. son yillarda izledigim en surrealist calisma. ulke zombi dolu anasini satayim.
  • seçimler biraz daha ileri tarihte olsa rio festivaline rakip olabiliriz.
  • videoyu izlerken en çok dans eden çift olabilir mi diye düşündüm ama hayal kırıklığına uğradım.
hesabın var mı? giriş yap