şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bomboş adamdır, geri kafalıdır, kabadayı gezinip üç beş kuruş kazanmaya çalışan bir esnaftır.

  üsküdar'da takılmayı seven islamcı gençlik kendisine bayılır. ilk gördüğümde ben de bir hoşlanmıştım da net boş bir adam. anlattığı hikayeler de saçma sapandır. bir kadından bahseder ama kendisi evlidir. karısı kendisine başka bir adamı hala sevdiğini anlatsa muhtemelen çekip vuracak tipte bir adamdır.

  tatlıları da afedersiniz bok gibi. kendisi yapıyor. 3-4 tl alıyor ama gereksiz. eker alın, şok'tan ya da bim'den alın; emin olun daha memnun kalacaksınız.
 • tatlıları kötü ve pahalı, ama inovasyon kasıyor, incirli muhallebi falan yapıyor, o açıdan iyi. temiz olduğunu da düşünüyorum. ama çok boş adam :ddd üsküdar belediyesi hakkında video yapmış aşağıda paylaşıyorum. küçük çaplı şöhretin zevkini dibine kadar yaşıyor, yani o his direk geçiyor, sırf o yüzden bile keyifli.

  https://www.youtube.com/watch?v=giptvqm1-hk
 • belediye başkanı tarafından kendisine verilen el arabası ve kabadayı görünümlü kostümü ile üsküdar meydanında rastlayabileceğiniz, plastik kaplarda çeşitli muhallebiler satan, bu kapları bir de gül yaprakları ile süsleyerek daha da çekici yapan, tatlılarını şahsen çok lezzetli bulmasam da sevecenliği ve konuşkanlığı ile ilgi toplayan amcamız..
 • üsküdar palmiye'nin orada tatlılardan satan bir abimizdi. "tatlıcınız abiler" diye bir nida ederdi. allah afiyet versin.
 • ekşi sözlük ahalisi bu adama da laf etmiş ya diyecek söz bulamadım.
 • ben bu adamı üsküdar'da görüyordum. sonra trt belgesel'de denk gelip tanıdım. tüm kötü gidişine rağmen üsküdar böyle kendine has birkaç geleneği koruyabilmiş diye sevinmiştim hatta. ta ki trt ve üsküdar belediyesinin güzellemeler yaptığı bu adamın şu videosuna denk gelene kadar. meğer üsküdar'ı çirkinleştiren yobazların önde gideniymiş bu herif.