• yarın işe gidecek olan beni, havlamasıyla uyutmamış olan köpektir.

hayvanlara saygı ve sevgimiz sonsuz.( hele ki hayvandan daha acımasız daha nankör olan inansoğlu bu kadar fazla iken!)

tabii ki, bireyler evlerinde kedi-köpek besleyebilir ancak komşuya ya da komşulara verilen rahatsızlık evde hayvan beslemeyi ne kadar meşrulaştırabilir bilinmez.
  • abi gidin evinize kompleksi daha az bir köpek alın. 3. katta her sike havlayan köpek nedir ya.. eğitilmesi gereken dönemde sanayiye işe mi verdiniz naptınız amk bu kadar lüzumsuz atarlanan bir köpek nasıl yetiştirilir? ne çıtır çıtır koşma sesleri biter ne havlaması. sahiplerindeki de nasıl bir rahatlıktır anlamadım gitti valla.

çıkıp bişey desem hayvan sevmemekle suçlanırım kesin.
  • özellikle alttaki komşuya geçmiş olsun. gecenin bir vakti havlar, top oynar, sabah , akşam koşar, kapıları tırmalar, devamlı yere bir şey düşürür.... huzur filan kalmaz. söylenemezsin, hayvan düşmanı denir. evde kedim var. hayvan düşmanı filan değilim ama, köpeği yeterli derece de dışarı çıkartamıyacaksanız, enerjisini evin dışında atamayacaksa , almayın apartmana köpek. egoistlik, hayvan sevgisi değil, bencilce bir davranış.
hesabın var mı? giriş yap