• ziyadesiyle kaliteli bir kulağa sahip bir komşum olduğu fikrine kapılmama vesile olmuş müzik zevkidir.

arada telefonu tavana dayayıp shazam açıp şarkıyı arattığım da oluyor hatta. ama gecenin bu saatinde keşke yuvarlanan misket sesi duysak sadece.
  • öyle iğrençtir ki beni hayattan soğutuyor. sabah 6’da kalkıyorum herif saat 7’de müziği açıyor türk şarkılarına o kadar uzak bir adamım ki ne dinlediğinden bir haberim melodisi aklımda ama. neyse evden çıktım işe gittim, akşam mesai bitti eve geldim hâlâ aynı müzik...sen nasıl bir manyaksın ki 12 saat boyunca bunu dinliyorsun?
    bitti mi? bitmedi, tuvalete giriyorum bunun karga sesiyle şarkı söylemesini dinlerken sıçıyorum...fanteziye bakar mısınız?

valla demem o ki dua etsin hasta anneannem yatıyor, ses sistemlerini 10+2 yapıp rock ve metal ağırlıklı parçalarla bina duvarlarını titretmeyi bilirdim de neneme yazık.
  • üst komşudan üst komşuya değişir. benimki keman dersi alıyor zanlımca. haftasonları sıçarken canlı klasik müzik dinlememe sebep oluyor. sağolsun.
hesabın var mı? giriş yap