şükela:  tümü | bugün
  • üst komşu bir de yaylı yatak kullanıyorsa, gıpta ile karışık ettiğiniz küfürlerin müsebbibidir.
  • 1 yıl boyunca sadece pazar sabahları 9-10 arası duyduğum ama ne hikmetse 6-7 aydır duyulmayan seslerdir. işin ilginç tarafı ise üst kat komşumun tamda 6-7 ay önce evlenmiş olması. sanırım bir şeyi yanlış anladı ya da zirvede bırakmak istedi.
  • sırf bu olay yüzünden evlenen insan tanıyorum. öyle oturur dinlerdi.
  • üsttekiler sevisiyor, alttaki çikan sesleri kaydedip twitter'a yüklemekten baska bir sey yapamiyor; twitter da "sosyallesme araci" olarak biliniyor. bu zincirin bir yerinde bir gariplik var.
  • adamın sinirini bozan seslerdir, özellikle haftaiçi ve gecenin bir köründe olanı. bazen bu sesler olmasa bile sadece gacır gucur, takır tukur yatak sesi bile insanı tek başına delirtir. en uyumaya ihtiyacınız olduğu anlara bir şekilde denk gelir bu sesler. sadece üst değil bazı evlerde yan komşunun seks yaparken çıkardığı sesler bundan kat ve kat beterdir, öyle ki kendinizi kaptırıp bu işin parçası bile sanabilirsiniz.
  • 8 yıl önce üniversitede okurken üst kattan gelen yasin yasin sesleri hala kulağımda çınlıyorsa,etkili denebilecek sestir.
  • tamamen bekar ve paralı sekse düşkün bir adamsa üst kat komşun...
    ve
    pazar günüyse misafirlerine 'gel gel' dediğin haftanın günü...
    ve
    çok bağırırsa iyi para alacağına inanan parasever fuhuş memuresi...
    ve
    misafirlerin oturduğu koltuğun bir kat üstüyse ciyaklamalı seks yapılan ortam...
    ve
    nedense ölüm sessizliği çöker senin evin salonuna...
    ve
    kimse kimseyle gözgöze gelemez.
    ve
    televizyonun sesini en son kim kıstıysa ona ana avrat sövülür.
    ve
    beş yaşındaki velet bile gelir 'anne ne oluyor lan' der gibi bakar.
    ve veee
    derken adam boşalır, adamla birlikte herkes bir derin oh çeker.
  • bazen yanlış anlaşılabilir. geçenlerde ev arkadaşım beni heyecanla odasına çağırarak ''dinle dinle'' dedi. dinledim; gayet ritmik bir şekilde gayk guyk sesler geliyor, yatak gıcırdamasını andırıyor.

ark: yaa duyuyorsun di mi ? bunlar ne zamandır böyle işte. adam bi başladımı 1 saat hiç durmadan gidiyo. anlamadım nasıl bi ciğer var amk. komplekse girdim lan 2 haftadır.

ben: vardır olm bi şeyler ben bi saat bu şekil gideni bangbros da bıle görmedim.

ark: ne olabilir ki başka duymuyormusun? (ses hala aynı ritmik şekilde devam etmektedir.)

ben: ... (içimden: vay amk oğlu) neyse ya siktir et hadi yatıyom ben.

yarım saat odamda oyalandıktan sonra tuvalete girdim. sesin hala aynı ritimde devam ettiğini duyunca boynum büküldü, içim burkuldu, bi acayip oldum. sanırım adam harbiden çatır çutur... neyse gurur yaptım ve biraz daha yaklaştım duvara, hafiften inleme sesleri de duydum derken bi an da gerçekle yüz yüze geldim. evet bizim sert bir cinsel temastan ötürü kaynaklandığını sandığımız sesler sallanan beşik sesiydi, inleme ise kadının söylediği ninni. biliyordum hiç bir adam 1 saate yakın yüksek ritimde yapamaz bu işi. yapar da o iş artık sex olmaktan çıkmıştır. olsa olsa ya maraton hazırlığıdır ya da bolt'un yatak odasıdır.