şükela:  tümü | bugün
  • az biraz parayı denkleştirip bmw, mercedes, audi gibi üst segment araçların en siktiri boktan donanımlısını almaktır.

ben gerçekten bizim milleti anlamıyorum. bunu yapan adam moria orc'udur. net.

100bin lira para vermişsin gitmiş bmw 3.16 almışsın arabanın farları bile xenon değil. içi bomboş. olabilecek en boş donanımı almış. sırf bmw'ye binmek için yapılan bu hıyarlık değil de nedir yahu.

angel eye'ı bile yoksa bmw'ye binmenin ne anlamı var amk. siktir git full dolu passat'a bin. paranla rezil oluyorsun resmen.
  • (bkz: full dolu)
  • mis gibi iştir.

en donanımlı skoda superb fiyatlı audi'yle ilgi odağı olmanın lezzeti hiçbir yerde yok. bilmiyorlar ki arabada direksiyondan radyo kumandası bile yok... lan arabaya debriyaj bile koymamışlar, ben daha ne diyeim?
  • alt segment aracın en donanımlısını almak eylemine göre daha mantıklı eylemdir.

en dolu polo vs en boş golf; en dolu 308 vs en boş 508; en dolu 3 vs. en boş 5 karşılaştırmasıdır.

daha iyi yalıtım; daha geniş iz, daha uzun dingil avantajlarının yanında üst segmentin en boşunda pek çok standart özellik zaten olacaktır.

tabi burada belli miktar parası olan adam için genel konuşuyoruz. yoksa hot hatch alacam, caddede akacam tarzı belli bir amaç varsa ortada o zaman yazdıklarımın hükmü yok.
  • kesinlikle desteklediğim bir eylemdir.

işyerinde full donanımlı bir renault fluence var. arabada her şey full, eksiksiz. arada bir ben de kullanıyorum ama ciddi anlamda nefret ettim araçtan. uzun uzun yazmayacağım kullananlar bilir.

durum böyleyken ben yukarıda sayılan şükela markaların aksesuarsız olanına talibim arkadaş, tereddütsüz hem de. laf açılmışken audi'nin bu tür (düz) modellerini kullanan varsa yeşillendirsin, bende bir audi tutkusu başladı durduk yerde öyle böyle değil (ford'cuydum oysa yıllardır).
  • herkesin kendi parası kendi zevki tabi ama bizim kıçı kırık fiesta'da bile yanar dönerli 16' alaşım jant varken plastik jant kapaklı mercedes, bmw falan görmek hakikaten üzüyor, hatta komik oluyor.

aracı satın alan sahipleri eleştirmek biraz yersiz olur, adam daha büyük daha lüks bir arabaya binmek istiyordur gider onu alır. bence eleştirilmesi gereken premium geçinen bu markaların sıfır modellerini bile 2006 punto'dan daha alt donanımla satışa sunmaları. arabada dijital klima, direksiyondan kumanda bile yok ama adı bmw.
  • bunu yapan adam en dolu golf'e 120 bin lira veren adamdan zekidir. tok kapı sesi falans..
  • hıyarlıktır. arkadaşlar bakın hala ön kol dayaması bile olmayan analog klimalı audi'ye binilmesin lütfen ulan. yapmayın böyle şeyler.

koltuk ısıtmayı falan geçtim. en temel fonksiyonlar bunlar.
  • marka sevdalısı olduğumuzun güzel bir örneğidir.
    ayrıca analog klima ve halojen farlı bmw binenlerin zoruna giden durumdur.