şükela:  tümü | bugün
  • hapşurmak yerine hapşırmak ile sonuçlanır.
  • 3 kere gerçekleşiyorsa polat alemdar'ın akrabası olmanız olasıdır.
  • en çok da her bir hapşırık için, ayrı ayrı çok yaşa demeli miyiz bilememek konusunda çelişkide kaldığım durum.

az önce de deneyimlediğim şekliyle, on defa hapşıran adama çok yaşa, çok yaşa, çok yaşa, çok yaşa, çok yaşa, çok yaşa diye tekrarlarken bir süre sonra, e geber ama algısı yaratmayacağından emin olamayız.

bana demeseniz de olur, hiç alınmam.
  • toza alerjisi olan arkadaşım sayesinde deneyimlediğim ve 8 yılda alıştığım eylem. sokakta, parkta, caddede, evde herhangi bir yerde başladı mı ortalama 15 kere hapşırmadan duramaz, bense fütursuzca sayarım. hapşırırken, bu benim için bu annen için bu bilmemkim için diye diye dağıtırım birde utanmadan hapşırıkları. her seferinde çok yaşa dediğim için ve o da her seferinde iki hapşırık arasına bir sen de gör sığdırdığı için bir kaç sene önce ölümsüz olduk.
  • inanılmaz keyif aldığım durum.bildiğin zevkten dört köşe oluyorum yahu neyin nesi anlamadım ,hapşırık fetişiyim galiba.
  • 2 kere gerçekleşiyorsa polat alemdar'ın halası olabilirsiniz
  • öyle üç beş değil saymayla
    baş olmayacak seriler yakalanır bazen üst üste hapşırmakla.

mesela daha dün şehirlerarası otobüste çocukcağızın biri kustu araç tutmuş olacak, muavin ardından koridoru fısfıslayarak bir hışım geçti uyarmama vakit kalmadan yanımdan, kabus başladı. nefessiz kaldım tıkandım o kadar hapşırınca, rica ettim havalandırmayı açtılar zaten, ilaçlarımı da kullandım ama yine de kendime gelmem epey sürdü. yazıktır olan diğer yolculara oldu biri kusar öbürü hapşırıp tıksırır hırıldar bu nasıl yolculuk.
  • bizde artık dalgaya vurulduğundan babamın 35 kere gerçekleştirdiğini saydığım durumdur.

kendi rekorunu geçerse editler bildiririm. yazık yav kıyamam*
  • oda arkadaşımın hapşırma şeklidir. saydım rekoru 14. genetik bi' şey olsa gerek zira babası da böyle hapşırıyor.
  • şu sıralar alerji yaşadığım durumdur. claritine ilaçla akraba oldum resmen :)