• kiymali, tab gida donercisidir.
  • kıymalı , soğuk dönerci
  • gıcık olduğunuz arkadaşlarınıza rahatlıkla tavsiye edeceğiniz bir marka.
    bu arada sorun, dönerin kıymadan yapılıyor olması değil. hakkı verilerek yapılırsa kıyma döner de pekâlâ çok lezzetli olabilir. burada malzeme çok kötü; nasıl bir karışımsa o, bildiğiniz lastik çiğniyorsunuz. zerre et tadı yok.
  • 5 kuruş para üzerini vermemekte ısrar eden çalışanlara sahip fast food restoranlarından biri. aynı zamanda düzenli zam yaparlar yanlış anlamayın çalışanına değil o muhteşem ! tadı olan ürünlerine.
  • normalde hele ki sıcağı sıcağına yorum yapan bir insan değilim ama eti o kadar lezzetsiz ki yazma ihtiyacı duydum. kırk yılda bir canı iskender çeken birinin uzak durması gerekir. lezzetsiz dediğim tadı çirkin değil, herhangi bir tadı yok. öyle düşünün.
  • bu kadar kötü bir döneri en son 15 sene önce plastik bir tabakta servis edilen iskenderde görmüştüm. hani uğraşsanız inat etseniz bilerek bu kadar kalitesiz bir ürün ortaya çıkartabilirsiniz.

salçalı suda yüzen pide parçalarına plastik çatalı batırmak da ustalık isteyen bir süreç.
  • hani pazar kahvaltılarında falan insanlar gazete okurken kahvaltı ederler.. ben hiç yapamam çünkü yemek yemeye başladıktan sonra ara vermem, iştahlıyımdır zaar. ama herşeyin bir ilki varmış! ilk ısırığı aldıktan sonra sessizce tepsiye geri koyup telefonumu alıp ekşi sözlüğe girdim. dertlendim be arkadaş.. neden bana bunu yaptın demek istedim bu dönerci zincirine?? neden??? hayatımda yediğim en kötü döner bu be dostum.. et döner menü dediğin şey için benden 12.50 lira aldın ve tüzel kişiliğin yaşadıkça da görüp görebileceğin budur daha zırnık yok bitti haberin ola !
  • sadece döneri değil lavaşıda cok kötü olan dönerci zinciridir.
  • yine pintilik ettiğim günlerden bir gün, geçen gün, halitağa'da kapı önündeki afişi gördüm. ne kadar kötü olabilir ki dedim 6,5 tl'lik tavuk dürüm kola ikilisi için. kola güzeldi. dürümde sadece biber tadı aldım. tavuk bir değişikti. yine de istifimi bozmadan yedim. lezzet namına bir şey yok. dönerden fast food bu kadar oluyor demek ki. ancak, o kadar da kötü değil. lezzetsiz olsa da motoru bozmadı.

fiyatına göre işte. her şeyde olduğu gibi. iskender iskenderoğlu'ndaki 30 liralık iskender ile bir olmasını beklemek saflık biraz. ama yemeye de değmez bence her ikisini de.

paran mı az? al abicim migros'tan 300 gram hazır döneri 12 liraya. al yanına kebapçıdan lavaşı, dilimle domates biberi. vs. vs. oldu bitti. daha ucuza, daha kaliteli. zahmetsiz. neticede, kendilerine pek de gerek yok.
  • adı usta, lezzeti çırak bile olamayan dönerci.
hesabın var mı? giriş yap