• ulan ben böyle bir ortamı, aynı anda üstü çıplak 80-100 kişiyi askerde bile görmedim.
    millet hayal edebiliyo..

fanteziye bak amnk..
  • varliklari ispatlanmamis grup.
  • bir kabataş fenomeni. uslu bir kız olursanız siz de görebilirsiniz.

edit: ay pardon, yaramaz kız olursanız görebilirsiniz, ne uslusu ayol?!
  • dindarlaştıkça sapıklaşan toplum için örnek oluşturabilecek fantazi. ne izliyorsunuz da böyle geniş bir fantazi ağınız var aq ?
  • egemen bağış'ın, gaza gelip twitterinden ifşa edeceği grup.
    abi önce bir düşün, gavur bunlar, bizim memleketten değil.
  • çanakkale'yi, kurtuluş savaşını sarıklılar gökten indi kazandı, diyerek dedelerimizin kemiklerini sızlatanların modern zamanlar fantazisidir.
  • uslu bir yalaka olursanız görebileceğiniz fantastik grup.
  • sağlam fantazi.
    üstleri çıplak...
    çıplak...
    deri eldivenli...
    erkekler...
    bi sürü...
    kafama değen o şey...
    ohş.

ablamıza hayırlı bir partner diliyorum.
    zannedersem...
  • görüntülerinin cuma sunulacağı söylenmesinin üzerinden 251 cuma geçen insan topluluğu.
  • bu yalan öyle bir tür yalandır ki bu yalanı söyleyen, bu yalana maruz kalan kişilerin bu yalanın yalan olup olmadığının sağlamasını hiçbir surette hiçbir zaman asla hiçbir kaynaktan yapmayacağından son derece emindir, tek kanallı radyodan yayın yapmaktadır, hakikat kapısını o tutmuştur, rakibi yoktur.

işte bu yüzden bu yalanın müellifi, hikayesini dilediği gibi fantastik ögelerle süsleme hürriyetini kendisine tanımıştır. hatta az bile söyledik, keşke işin içine taksim yönünden gelen tek boynuzlu beyaz atları ve kabataş sahilinde karaya vuran deniz kızlarını da katsaydık diye pekala hayıflanmış olabilir.

cinler, iblisler ve sair masal kahramanlarıyla bu gezegende bir arada ikamet ettiğini düşünen, hatta bundan son derece emin olan insanlardan söz ediyoruz.

kötürüm bırakılmış bir neden sonuç ilişkisi yetisiyle zerre kadar sorgulama yapmaksızın, bu hayal mahsüllerinin varlığına hayatı pahasına iman eden birisine üstleri çıplak deri eldivenli 80-100 kişinin kabataş civarında görüldüğüne hayli hayli ve çok rahat inandırırsın.

zaten bu yalanı söyleyen de kime neyi hangi damardan vereceğini gayet iyi bilmektedir. ustalık ustalık diye yırtındıkları tam olarak budur.

(bkz: fareli köyün kavalcısı)

.
hesabın var mı? giriş yap