şükela:  tümü | bugün
  • bikini izi mankenlerin istemediği bir şeydir, iz olursa işleri azalır.
    ayrıca insanın üzerindeki iz onu memnun etmez, bir yara izi, sivilce vb. şeyler insanın hep aklının bir köşesinde kalır. bu nedenle amele yanığı benzeri (tabii ki ona göre çok daha güzel) bir iz ile ortalıkta (damgalı eşşek gibi) gezmek, hanım kızlarımızın pek de tercih etmediği bir şeydir, ancak yurdumuzda örfler ananeler bu özgürlüğe engel teşkil eder. (bkz: doktor beni ellemesin)
    bir de üstsüz güneşlenmek erkeklerin hep yaptığı bişidir, üstlü güneşlenenlere acaip gözle bakılır.
  • bu hanimlar kutuyu actirmi$ sinifina dahildirler. korkmadan yakla$abilirsiniz\cinsel tenasulde bulunabilirsiniz.
  • amerika'daki sahillerde yasak olan eylem.
    her zaman daha modern sandigimiz batililar bazen ne kadar geri olabiliyor.
  • bir kısım* erkeklerin plajda yüzüstü yatmasının nedeni.
  • daha zor olani icin (bkz: altsiz guneslenmek).
  • erkeklerde defaulttur.
  • fransiz rivierasi plajlarinda gayet siradan, olagan ve de kimsenin donup bakmadigi bir durumdur. aksi olan ise yani ustlu veya mayolu guneslenmek insanlarin dikkatini ceken, bakislara hatta espriliere sebebiyet veren durumdur. kulturler arasindaki fark boyle bir sey olsa gerek.
  • değişik yerlerde değişik şekillerde yapılabilen güneşlenme şeklidir.

-ilk olarak eğer bir sitede yaşıyorsanız apartmanın en üst katında terasta üstsüz güneşlenebilirsiniz. burada önemli olan seçtiğiniz apartmanın yüksek bir apartman olması ve terasın tenha olmasıdır. malum kimse göğüslerini komşunun görmesini istemez. bu yöntemi ben uygulamadım ama aldığım bilgilere göre ataşehir uphillcourt ve ataşehir kentplus sitelerinde bu olaylar vuku bulmaktaymış. kızlar daha iyi yanmak için en uzun apartmanın terasında üstsüz güneşlenmekteymiş.

- aslında bu da aynı kapıya çıkıyor ama söleyim. eğer gittiğiniz tatil köyünde duvara bakan yada en üstlerde bir odada kalıyorsanız bulunduğunuz yerin terasında üstsüz güneşlenebilirsiniz. oteldeki stuffdan duyduğuma göre araplar ve türkler üstsüz güneşlenmek için otelin terasını tercih ediyormuş.

- tekne kiralayıp, tekneyi tenha bir yere çekip üstsüz takılabilirsiniz. isterseniz yanınıza kız-erkek arkadaşlarınızıda alın. gerçi erkekler biraz kıllık yapıyor. eğer devam ederlerse denize dökün. yüze yüze gelsin eşşekler.

yukarıda saydığım yöntemler üstsüz güneşlenmekten utanan kızlaımız içindi. otelde yada tatil köyünde yanmanıza gerek yok. son olarak hala utanan kızlarımız varsa;

(bkz: club med)

fransızları seviyorum arkadaş. üstlü güneşlenmeniz adamlara garip geliyor. çünkü tüm fransızlar üstsüz güneşlenmeyi tercih ediyor. yani en azından tanıdıklarım. hatta havuza ve denize bile üstsüz girebiliyorsun ve ortalıkta üstsüz dolaşabiliyorsunuz. gerçi ben daha üstsüz güneşlenmenin ötesine geçemedim ama o da olur belki. fransız erkekleri duruma o kadar alışmış ki dönüp bakmıyolar bile. genelde size bakanlar sadece ya yeni gelmiş turistler yada tunuslu go'lar oluyor.

ayrıca türk erkeklerine ricam lütfen bu kızların hepsine verir gözüyle bakmayın. fransızlarda dahil olmak üzere hiçbir kız üstsüz güneşlenmeyi yatacak erkek bulma yoluu olarak görmüyor. neden sadece türk erkeklerine söylüyorsun bunu dersen şu ana kadar sadece türk erkeklerinin bu muameleyi yaptığını söylerim.