• gideceğim ben diyor durmam daha diyor. demese keşke. bilse keşke o canını yakanlar, düşünmeden canını acıtanlar sadece ona yapmıyor. sadece can acıtmak istiyorlar, üzmek, kırmak. bu yırtıcı bu vahşi içgüdünün tamamen onun dışında geliştiğini kabullense. alınmasa üzerine. daha az üzülse hem. hatta hiç üzülmese. bonibonlarla jelibonlarla somutlaştırsa yine düşüncelerini. küçüklüğümde istediğim masal çocuk olmaya devam etse. içindeki çocuk küsmese kırılmasa. oyuncağını onarıp oynamaya devam etse.

gökyüzüne bakıp hayaller kursa. nutellalı ekmeğini yerken en mutlusu olsa. başka bişey de düşünmese. gözlerindeki pırıltı sönmese. ışığı durmasa. yazdıklarıyla insanlara sevgi dağıtmaya devam etse. içimizdeki çocuğu hatırlatsa hepimize.

bunları yapsa ama gitmese. gitmese işte. kötü insanlar dururken iyi insanları kaybetmek zorumuza gidiyor anlasa. bi iyiyi daha almasa bizden. izin verse filizlenmesine.

bilsin ki solucan kardeşleri onu seviyor. bu sevgi için kalamaz mı?

gitmese işte ya gitmese. ***

edit: gitmiyor. dil döktük o da bizi kırmadı. çok seviyorum-seviyoruz. yine burda yaşasıın :)
  • görmeden özlenebilecek yazar. düşüncesi, tarzı herşeyiyle... insanlık dolu gibi geliyor bana.

ayrıca görebilmeyi, görmeyi umut ettiğim yazar kendisi. *
  • vallahi doğru söylüyor. (bkz: eşcinsel olmak/@usuyensolucan)
  • anlaşılan o ki etrafı homofobik dolu.

(bkz: #22825301)
  • gördüm ki ben onu*
  • çok iyi kalpli çok, umarım hayat o'na dünyaya gelme nedeni için yeterli inancı ve gücü verir.
  • badilerime eklemek istediğim naif ama yanlız insan ...
  • kitir kitir bir paket cubuk krakerimin yarisini paylasabilecek kadar cok sevdigim yazar.
  • iyi pilav yapmak için azimle çalışan, istidatlı bir adam.
  • kendi kendine sınır çekmediği müddetçe tedtalks'ta konuşması işten olmayan insan.
hesabın var mı? giriş yap