şükela:  tümü | bugün
  • toplum baskısına aldırmadan bıyık altı gülen tezgahtarı dikkate almadan en iyi randımanı verecek kremi parasını ödeyerek alan, adam gibi adamdır.
    ama asıl sormamız gereken 21. yüzyılda erkekler neden bu muameleye maruz kalmaktadır?
    erkeklerin de hakkı değil mi el kremi sürmek?
    bizim de ellerimisss pamuk gibi olmasın mı?
    neden bu ön yargı neden bu gülüşmeler neden?
  • anlayamadığım erkek.

bir erkek neden el kremi alsın ki ? biraz sertlik iyidir. beyler lütfen.

not:sağlık sorunu nedeni ile el kremi kullanan erkekleri tenzih ederim.
  • ne alaka lan. ottan boktan nem kapar oldunuz he. biri kondom almaya çekinir biri krem almaya çekinir. ne var lan el kremi almakta. ellerin çatlıyodur alırsın. ellerin katır tırnağı gibi olmuştur alırsın. seviyosundur alırsın. yumuşak olsun istersin alırsın. bla bla bla..

alırsın yani sonuç alarak.
  • belki de sorunun kaynagi hala "adam gibi adamdır" deme ihtiyaci hissetmemizdendir.
  • kremi ne için aldığı manidardır...
  • ped alandan daha iyi olduğu kesindir. zira ped arayanı da gördük marketlerde
  • neden utansın ki?

el derisi sürekli çatladığı, kuruduğu için gayet tabii alabilir. ele krem sürmek homoseksüelliğe çıkmaz

not: hayatımda hiç el kremi almadım
  • allah utanacak şey vermesin. ne güzel bulup alabiliyor demek ki. benimki watsons'a girince şampuanını bile bana sorar hangisini kullanıyordum diye.

gratis indiriminde sevgilisini max factor standı önünde görüntülü arayıp aşkım fondotenlerden hangisini alacaktım diyenleri gördü bu gözler.
  • buda bir şey mi daha beterleri var.

dün yves rocher'a gidip bir adet güneş kremi aldım. ilk üyelik felan derken gece kreminden tut yaşlanma karşıtı kremine kadar bir sürü tester verdiler. bende onları alıp sevdiceğime teslim ettim.

sonuç olarak bugün bu başlığı görünce ne kadar küçüldüğümü anladım, akşam eve kamuflajlarımla gideceğim.
  • sözlükte ne kadar gerizekalı olduğunu gösteren başlık. bakmayın kendinize. boka benziyorsunuz bir süre sonra. elleriniz yüzünüz çatlak çatlak olsun. 25'inizde 45 gösterin ama aman o erkekliğiniz kırılmasın. yazık sinirlenmiyorum da üzülüyorum size. bakımın kadını erkeği herhangi bir şeyi yok arkadaşlar. bakın kendinize. başkası için değil kendiniz için kendinize bakın. bir gün kalkıp da aynaya baktığınızda kendinize yabancılaşmayın. insanların size etiket takması sizi o kadar kısıtlıyor ki bunu göremiyorsunuz. herhangi bir hareket, eylem ya da davranış sizin şu ya da bu olduğunuzu ifade etmiyor arkadaşlar bi salın artık kendinizi. kendinize yaptığınızın farkında değilsiniz. bırakın şu toksik erkekliğinizi.