• hiç el kremi almadım ama geçen haftaki alışverişim,

-the ordinary aha/ bha peeling solution ( -kimyasal peeling)
    -vichy termal su
    -hyaluronic asit serum
    -bi de vichy güneş kremi

haftada iki sıvaştırıyorum.

sikmişim yargılarınızı.
  • bu nasıl ülke ya, siz bunu yazdığınız için utanın, istediğini alır istediğini yapar
  • ne alaka lan. ottan boktan nem kapar oldunuz he. biri kondom almaya çekinir biri krem almaya çekinir. ne var lan el kremi almakta. ellerin çatlıyodur alırsın. ellerin katır tırnağı gibi olmuştur alırsın. seviyosundur alırsın. yumuşak olsun istersin alırsın. bla bla bla..

alırsın yani sonuç alarak.
  • halbuki hışır hışır, takoz gibi elleriyle gezmesi daha mantıklı olan adamdır.
  • sözlükte ne kadar gerizekalı olduğunu gösteren başlık. bakmayın kendinize. boka benziyorsunuz bir süre sonra. elleriniz yüzünüz çatlak çatlak olsun. 25'inizde 45 gösterin ama aman o erkekliğiniz kırılmasın. yazık sinirlenmiyorum da üzülüyorum size. bakımın kadını erkeği herhangi bir şeyi yok arkadaşlar. bakın kendinize. başkası için değil kendiniz için kendinize bakın. bir gün kalkıp da aynaya baktığınızda kendinize yabancılaşmayın. insanların size etiket takması sizi o kadar kısıtlıyor ki bunu göremiyorsunuz. herhangi bir hareket, eylem ya da davranış sizin şu ya da bu olduğunuzu ifade etmiyor arkadaşlar bi salın artık kendinizi. kendinize yaptığınızın farkında değilsiniz. bırakın şu toksik erkekliğinizi.
  • el kremi güneş kremi, bunlar mühim.
    40ıma yaklaştığım şu günlerde 32-33 civarı gösteriyorsam cildime iyi bakmamdandır.
  • buda bir şey mi daha beterleri var.

dün yves rocher'a gidip bir adet güneş kremi aldım. ilk üyelik felan derken gece kreminden tut yaşlanma karşıtı kremine kadar bir sürü tester verdiler. bende onları alıp sevdiceğime teslim ettim.

sonuç olarak bugün bu başlığı görünce ne kadar küçüldüğümü anladım, akşam eve kamuflajlarımla gideceğim.
  • bu adam utanmadan kondom alabiliyor da el kremi mi almasın lan!?
  • göğsünü gere gere alıyorsa vardır bir ipnelik dediğimdir.

çünkü el kremi dediğin şey sadece kadınlar için üretilen bir şey değil. yani alelade bir durumdur. kimse de 'aaa el kremi aldı kesin eşcinsel' diye düşünmüyor.

sadece siz gizli -hatta kendine bile itiraf edemeyen- eşcinselsiniz ve insanların bunu fark ettiğini sanıyorsunuz. fakat insanlar ne sizinle ne de cinsel tercihinizle ilgilenmiyor.

ayrıca kimse elinin derisinin kuruyup yarilmasini ya da tırnak kenarlarından kalkmasını istemez. bu nedenle nemlendirici krem kullanmak gayet normal bir davranıştır. cinsiyetiniz bu durumu anormalleştirmez.
  • yüz kremi de alıyorum. kil maskesi de, yüz temizleme jeli de, temizleme suyu ve disk pamuk da. siz niye utanıyonuz lan?
hesabın var mı? giriş yap