1. "utanmadan regl oldum"
  evet o kız ben de olabilirim..
 2. utanılacak bir şey olmadığını bilen kızdır
 3. allah kime kız çocuk vermeyeceğini iyi biliyor, bunu göstermiş kızdır.
 4. kız eğer "adet oldum" yerine "regl oldum" diyebiliyorsa sevgilisine bir koşu orkid de aldırabilir. ne var bunda.
 5. ne kadar cahil olduğumu gösteren kız.regl ne? vajina ne ulan? türkçe mi bunlar? siz entel misiniz? ne dönüyor lan memlekette?
 6. kız çocuklarının kafasının kesildiği zamanda yaşaması gereken birinin ayıplayacağı kızdır.
 7. en azından yaptıgı sacma sapan hareketler için bir fikriniz olmanızı sağlayacak ve uzaklasmanız için sans tanıyan kızdır.
  *
 8. bunun dogal, normal, saglikli bir fizyolojik olay oldugunun farkinda olan sacma sapan hareketlerle hayatinin her ay 1 haftasini erkek egemen bir dunyada yasiyor diye saklama geregi duymayan normal bir kizdir.
  asil mallik regl oldum diyen kizi duyunca mavi ekran veren erkeklerdedir, belki de kendince mal erkek- insan seklinde bir ayrim bile yapiyor olabilir.

  edit: regl olmanin erkek bedeninde bir karsiligi yoktur. zira regl olmak cinsellikten uzak bir kavramdan, ereksiyoun, bosalmak gibi erkek cinselligine iliskin kavramlarla pek alakasi yoktur. regl olmak en basit tabiriyle rahmin kendini olasi bir gebelik icin yenilemesidir, olay budur. tabi insan roaarrhhh rahim deyip de tahrik olma konusunda sinir ve boyut tanimiyorsa orasi artik tibbin bilecegi is degil.

utanmadan regl oldum diyebilen kız hakkında bilgi verin