şükela:  tümü | bugün
  • jet sosyetede berk. baktım başlığa bir tek zükerberk çıktı. niye kimse söz etmemiş anlamadım. ne bileyim yakışıklı ama kötü oynuyor falan gibi şeyler bekliyordum. ki kötü de oynamıyor. yakışıklı, zengin olmasına rağmen kampçı siporcu bir gence sarp apak'ın tercih edilmesi parodisi daha komik olabilir, olacaktır da herhalde. biraz fantastik tabii... de baktım ismi de yok halbuki meğer başka dizilerde de oynamış. sizin bildiğiniz benim bilmediğim bişey mi var? niye yazmıyonuz? kızlar?

şahıs şu amirim :
    http://www.rendaguner.com/…php?c=e&o=ajans/utkuates
  • bir dönem bursa erkek lisesi'nde okumuş olan ex basketbolcu, şimdik aktör olmuş.

lise ikide sınıf arkadaşımdı, bütün ders uyurdu adam. buna rağmen matematiği ve/veya geometrisi çok iyiydi. yanılmıyorsam bursa anadolu lisesi'nden ayrılıp gelmişti, zeki ama çalışmıyor diyebileceğim bir insandı. ekürisi anıl ile her zaman her yerde beraberlerdi; hatta utku'yu televizyonda görünce anıl ve utku'yu ilk kez ayrı birer birey olarak düşündüm diyebilirim.

neşeli ve pozitif bir insandı, hiçbir zaman kibirli ya da gıcık bir havası yoktu. basketbolda da gayet yetenekliydi; hatta liseler finalinde sonradan girip turnike kaçırmıştı da baya dalga geçmiştik. yolun açık olsun uzun oğlan.

not: eskiden, çok eskiden, ben daha çok küçükken, henüz cennet plajı otopark olmamışken ekşi sözlük'te böyle ünlü ya da az ünlülerin başlıklarına denk gelirdim. yazarlardan birinin bu ünlüleri ''bilmem nereden arkadaşım'' olarak tanımladığını görünce ''ohaaaa adam resmen ünlüyle arkadaşmış'' diye hayvan gibi şaşırırdım asbdajhbdahs nasıl bu kadar salak olabilmişim ben ya.
  • bu başlık bu kadar boş nasıl bırakılır inanamıyorum.
    jet sosyete ile tanıdığım oyuncu. oradan ayrılmıştır diye düşünüyorum başka bir diziye başladığı için. orada ilayda karakteri ozan'dan ayrılınca aralarında bir şeyler falan olsaydı da dursaydı keşke.
    neyse ekrana yakıştırdım. şu an başka bir dizide gördüm kendisini. annem izliyor. dizinin ismi bir garip. ege'nin hamsisi diye ama sanırım biraz bakacağım. aile dizisi gibi. e tabii iclal aydın da var. ismi pek olmasa da bu sebeplerden bakacağım. bol şans.