şükela:  tümü | bugün
  • youtube kanalında genellikle motosikletlerle ilgili videolar paylaşıp incelemeler yapan dünya tatlısı insan.

    kendisini ilk kez server uraz'ın amsterdam vloglarında izlemiştim. daha sonra kimdir bu delüğanlı diye baktığımda kendisinin de kanalı olduğunu görüp abone oldum. motosikletle ilgilenen arkadaşların bir göz atmasını tavsiye ederim. eğlenceli videoları var.
    kanalın linki
  • motosiklete yeni başlamayı düşünen ve yakın zamanda ders almaya başlamış biri olarak, youtubeda videolarını görüp, beğenip, takibe aldığım genç youtuber. videoları eğlenceli, insan izlerken sıkılmıyor. özellikle motosiklet fuarı serisi ile fuarı gezmiş kadar olmuştum.
    bu aralar iş yoğunluğu sebebiyle çok takip edemesem de sanırım işleri biraz daha profesyonelleştiriyor. kendisine burdan başarılar diliyorum.
  • motor araştırırken youtube'de rast geldiğim, samimi uslubü, eğlenceli storyleri ile nasıl bu kadar az takipçisi olduğunu, hakkında nasıl bu kadar az girdi olduğunu anlamadığım güzel insan. öyle sanıyorum ki ileride buralar değerlenecek. çünkü anladığım kadarıyla bu arkadaş hem okuyor, hem çekim yapıyor hem de editing biliyor. helal olsun.
  • vlog olayını hobi olarak görmekten çıkmış ve iş haline getirmiştir. cb250 incelemesi de bunu kanıtlar. 12 nisanda sürüşe açılan aletin videosu hemen 13 nisanda karşımızdadır. diğer vloglardan ses çıkmadı. bu seriyi inceleyen vlog yok nedense. bir tek motopixel 125i incelemiştir o kadar. ki motopixel gibi profesyonel çalışan bir kanalla kıyaslanan kanalsa zaten profesyonel seviyeye çıkmıştır demek.