şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir sekizinci nesil yazar, hoşgelmiş.
 • yılların dostu, sıra arkadaşı , pes partneri ..ve tabi ki burda da badisi..7. nesilden uçma 8. nesil yazar hoşgelmiş.
 • (bkz: olmuş bu)
 • kendisini tanımıyorum. ancak bugün bir entry'si debe listesinden çıkarıldı. ve bunu en azından birkaç kişinin bilmesini istiyorum. çok okunan bir yazar değilim, ama ola ki biri görür bu entry'yi. o biri de bana yeter.

  her sabah metroya binip, oturduğum yerden debe listesini okumayı alışkanlık haline getirmiş biriyim. debe gittikçe saçmalasa da, bu alışkanlığımı seviyorum. gündemi az buçuk tahmin ediyorum böylece, çoğunluk eğleniyorum.

  ancak bu sabah metroda canım sıkıldı birden ve düşüncelere dalıp ekşi itiraf'ta bir şarkı sözü paylaştım. dolayısıyla debe'yi tam okuyamadım. sanırım 35. entry'de kaldım. işyerine gelip kaldığım yerden devam edeyim deyince bir baktım ki, söz konusu entry'nin yerinde yeller esiyor. aklıma cep telefonum geldi, onda hazır tıklanmış duruyordu, yanlış görmediğimden emin olmak için baktım ve anladım ki, evet debe'ye giren bir entry debe'den kaşla göz arasında çıkarılmış ve kimse de bununla ilgili bir rezalet başlığı açmamış. entry'nin devamını okuyayım kısmına tıklamış bulunduğumdan geri dönemedim. ekranı küçültüp entry'nin tamamını da çekemedim, ancak debe'de olduğu haliyle ekran görüntüsünü aldım ve burada paylaşıyorum.

  rezalet başlıklarını açmaktan pek hoşlanmıyorum, ilgili başlığın altına yazmayı daha doğru buluyorum. o sebeple geldim ve bu yazarın başlığı altına ekran görüntüsünü paylaşıyorum.

  açıkçası bir ara yazarı bulup bulamayacağımı da bilemedim, ama buradaymış kendisi hâlâ ve entry'si de duruyor.

  entry'sine katılıp katılmamak peşinde ya da derdinde değilim, bunu söylemiyorum. debe'nin geldiği halden kimse memnun değil. ama ne olursa olsun debe'ye giren bir entry'nin silinmemesi gerekir diye düşünüyorum. benim şu an asıl dert ettiğim şey bu.

  yazacaklarım bu kadar.

  debe 35. sıra görüntüsü şu
  ilgili entry'nin görüntüsü bu
  entry'nin tamamı da bu

  bu da entry'nin kendisi (bkz: #63465145)
 • chp'nin başına ümit kocasakal'ın geçmesinden korkan aktroll.
 • chp'nin başına ümit kocasakal'ın geçemeyeceğini bilecek kadar kafası çalışan, bu yüzden "kürt diye bir şey yoktur" diyen beyin fukarası tarafından aktroll ilan edilmiştir.

  edit: typo