şükela:  tümü | bugün
  • bir dostumuzun kendi değişiyle "posta kutuna bırakmak yerine, ücra bir köşeye bırakıyorum" sloganıyla açtığı, sevdiği kadına yazdığı mektupların ve şiirlerin barındığı amatör blog sitesi.

amatörlüğü wordpress uzantılı web sitesinden ibaret. içerisinde çok başarılı yazılar barındırıyor, bu derece iyi yazılmış mektuplar ve şiirler dostumuzun yaşadığı acıyı gözler önüne seriyor.

genç dostumuza belki yardımımız dokunur mektuplar adresine ulaşır umuduyla başlık açayım istedim.

https://utopyayamektuplar.wordpress.com/
  • hoş şarkıların eşlik ettiği mektuplar kümesi. kelime uyumları üzerinde biraz daha çalışıldığı zaman çok daha güzel şeylerin çıkabileceğine inandığım hede. ancak yazarımız kendisini ne yansıtıyorsa onu aktarıyor sonuçta. belkide ruh halinin getirileridir bilemeyiz. teşekkürler kendisine.
  • aşk'ı bir yüksekten düşüş olarak anlamış izlenimi bırakan blogger'ın sitesi.
  • elli katlık bir binadan düşen adamın hikayesini biliyor musun?
    her katta kendini rahatlatmak için kendine şunu demiş:
    “buraya kadar her şey yolunda. buraya kadar her şey yolunda.”

güzel bir teaser olmuştur umarım.
  • yazarın alıntılarla, müziklerle ve asıl önemlisi duygularıyla yazdığı mektupları topladığı blog. kahveyle okuyunuz.
  • blog okumaktan nefret eden bana blog okutmuş sayfa.
    mektupları okurken "aslında bu eleman güzel şiir yazar" derken, şiir de yazdığını gördüm.
  • aşk güzeldir. tek taraflı olsa da güzeldir. iki taraflı olması idealidir ama kişi bir kişiyi sevmeyi başarabiliyorsa bu hayatın en güzel olayıdır.
    bir insanı sevmekle başlayacak her şey.
    bir kadın bir şair doğuruyor.
    okuyunuz.
  • gece ile iyi gider blog lardan.
  • siteyi açar açmaz dance me to the end of love parçasını gördüm ve mutlu oldum. bir kaç yazıyı okudum, edebiyat severlerin takip etmesi gereken bir site olduğunu düşünüyorum.
  • depressive times'ın bir durak öncesi olan muazzam blog.