şükela:  tümü | bugün
  • geleceğin ödeme platformu olarak tanıtılıyor. bakalım nasıl bir şey çıkacak.

https://utrust.io/
  • minumum 0,02 btc ön satış kabul ediyorlar. al unut yatırımcılarına yönelmeyen kripto para.
  • paypal rakibi bir crypto projesi. daha ico döneminde, bitcointalks’ta 400 küsür sayfa muhabbet dönmüş projeyle ilgili (bu kadar hype yaratan başka bir ico görmedim). 29 aralık’ta da piyasaya çıkacak para, iki exchangede satışlar başlayacak. request networkle birlikte paypal’a rakip olabilecek sağlam crypto projelerinden.

edit: piyasaya çıktı, daha 3 gün oldu ve ico’da aldığımız fiyatın 7.5 katına çıktı değeri. işin güzel yanı şu, daha market hacmi 80m. bu demek oluyor ki önümüzde çoook yol var.

tahminimi de yapayım ve susayım: 2018’in ilk çeyreği bitmeden ilk 50’de göreceğiz kendisini, 2. çeyreği bitmeden de ilk 25.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • piyasaya çıktıktan 5 gün sonra kucoin'deki en büyük günlük hacme sahip altcoin olmuştur. çılgın bir şekilde artıyor fiyatı. 12 ocak'ta hitbtc'ye de gelecek, o zaman daha da artmasını bekliyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.
  • henüz kimsenin farkında olmadığı çok canlar yakacak kripto para. bir sene elimde tutmaya kararlıyım bakalım nolacak.
  • 2018'de coin dünyasını iki yakasından tutup şöyle bir sallayacak olan coin olarak nitelendirdiğim, aldığımda 40 cent olup şu anda 1.30'larda seyreden, asla satmayı düşünmediğim güzel coin. merak edip okumak isteyen olursa buradan okuyabilir. ha yok ben alıcam direk diyosanız, damlaya damlaya göl olur.
  • birkaç haftadır 1500dolarla girdiğim altcoin, keşke daha önce girseydim.cok kisa vadede 5x yapacağına inanıyorum.kenarda parasi olan degerlendirsin.kucoin den alabilirsiniz.yarin hitbtc piyayasina girecek ve yakın zamanda binance de listesine ekleyecek.binance den önce giren kazanır