• 12 senedir buralara uğramayan, sözlüğün bir apartmandaki bir avuç insandan ibaret olduğu günlerden 1. nesil bir yazar. şimdi nerelerde kim bilir
  • son entarisini 4 yıl önce girmiş bir yuesey insanı. sağlam yazar(dı)..
  • mekanı keçiören olan rapçi. tam bir çapsız ve düz manganda. youtube'da hiphop magazin isminde bir kanal var sürekli bu ameleyi bufflıyor ama 20 senedir bi cacık olmamış bundan sonra da olmaz. en fazla mahalle abisi olur veletlere hükmeder.

kendisine tavsiyem çekil ortamı ve gündemi sürekli bulandırma. yaptığın müzik bok gibi millete salça olmayı da bırak arizona kertenkelesi.
  • basucu eserleri arasinda lsd kokain esrar gibi basliklar olan kafasi dumanli sahis.
    yok okudum hepsi de bilgilendirme entry'si.* okuyan vaz bile gecebilir. zaten vazgecsin de.
    (bkz: narkotikten bire bir entry girmek)
  • angut.
  • insanligin kaymak tabakasindan bi kardesimizdir uur.love of my life ini bulmus, kimyasala doymus, basin alip bu diyarlardan gidecek bohemlige de, calisma temposuna da nail olmustur.otisabisine yarenlik edecek bu diyarlarda, o gunleri bekliyoruz.umichde kendisine basarilar diliyoruz, ve hatta economy dersinden a alir bu kesin diyoruz, ama bir soruyu yanlis isaretler hakkini arar sonra da diyoruz.
  • daha once de ucmus bir yerlere konmus, bu sefer ucup benim yanima kondu, haydi hayirlisi bakalim.
  • hawaii de olup nimetlerinden faydalanamayan insan... yolun açık olsun kuzen...
  • kendileri benim sanal dünyada tanisipta reel dünyada bulu$tuum ilk insan... size de tavsie ederim
  • deminden beri girdigim entry lere yorumlari ilen destek veren, sozlukte yeni yeni gorduum ve sevimli buldugum insan :)

(bkz: uyum icinde entry girmek)
hesabın var mı? giriş yap