şükela:  tümü | bugün
  • problemli bir yazar. acilen incelenmeli.

edit: okuduğunu anlamada da büyük problemler yaşayan biri. yazarların ne olup olmadığına yazdıklarını okuyarak değil de nickaltına yazılanları yanlış anlayarak karar veriyor. şimdi hangi takıma gönül verdiğimi sorsan bunun cevabını da veremez. ayrıca
    (bkz: seri eksi oy veren ibne)

edit 2: anne babasından izinsiz internetin başına oturmuş hatta bir şekilde yazar olup buralara kadar gelebilmiş ercan saatçi özgüvenine sahip tırt biri. şu an pinokyo modunda.
  • kendi taraftarlarınca bile kiralık kalem vs. diye tanımlanan yazarların beğenmediği yazar. kendisini şöyle uzaktan tanımak için nickaltına bakmak yeterli.

edit: ayrıca bir yandan sadece nick altını okuyup entry' lerini okumadığımı iddia etmiş diğer yandan da seri eksilediğimi. resmen mantık terk. ki ikiside yanlış maalesef. ne işim olur ki senin gibilerle oturup seri eksiyle uğraşıcam.

(bkz: #31748512)
  • (bkz: troll)
  • (bkz: https://eksisozluk.com/troll--75055) okuduğunu anlayamama konusunda problemi olduğunu kesinlikle teyit ettiğim yazardır. sanırım pek ciddiye almamak lazımdır .
  • okudugunu anlayamayann cihangir devrimcilerinin, tatli su entellerinin, bar koselerinde memleket kurtaran yetmez ama evet' ci davarlarin hakkinda mizirdandigi yazar.

asil troll kim yasadikca ogreniyoruz dostlar. once okudugunuzu anlayin sonra da azicik utanmaniz olsun.
  • (bkz: olcay şahan) hayranı bir başka bjk taraftarı daha.

yazdıklarını okurken dehşete kapılıyorum ibrahim üzülmez iyi orta yapardı kıymet bilemedik diyor.

baki mercimek olsa bu golleri yermiydik diyor.

tolga zengin acilen kaleye geçsin diyor.

dany nin kıymetini bilemedik diyor.

bunların hepsi savaşan iyi niyetli oyunculardı diyor.

gerçekten enterasan.....
  • okuduğunu anlamayı bırak, anlama gayreti içerisinde bile olmadığını düşündüğüm yazar. kendisi dünyanın en bilgili, en elit insanıymış gibi genellemelerde bulunur. gerçek hayatta arkadaşım olsa hiç huyum değil ama ezip, eğlenmek için aşağıladığım vasat altı insanı oynardı. öyle bir boş.

(bkz: sike sürülecek aklı olmamak)

edit: koşa koşa benim ve kendinin nick altına gelip saydırmaya* başlamış ve benim özel hukuk mezunu 20'li yaşlarda olduğuma dair bir senaryo yazmıştır. kendisinin ek olarak mitomani'den muzdarip olduğunu düşünüyorum.
  • yolda gorse abi cekecek, selam vermeyecegim, 20 yaslarindaki dallama buralara gelip nick arkasinda benimle arkadas olma fantazileri kuruyor ya, gercekten insanoglu turlu turlu.

cocuklarinizi yetistirirken haddini bilmesini ogretin lutfen. "sen ozelsin" diye diye ozguven verince boyle dusuk zekali insanlari tanriya ceviriyorsunuz. sonra muatap olmak zorunda kaliyoruz. yapmayin.