*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • lütfen dikkat çekmeye çalışan birinin oyunları olsun bunlar. gerçek olduğunu düşünmek bile istemiyorum.
    edit: biyolojik baba tam bir pislik çıktı rıza baba.
  • (bkz: orospu çocuğu)
    edit: hem de katıksız!
  • (bkz: üvey baba)

bu arada kadın ve hanzo birbirilerini tam bulmuşlar gerçekten.

edit: "üvey baba" bakınız'ı negatif bir anlamda değil, başlıkta kullanılan "annesinin kocası" ifadesinin karşılığı olduğu için kullanılmıştır.
  • ülkede daha iğrenç hangi olayla karşılaşabiliriz derken hergün yeni bir tanesini öğreniyoruz.

allah belanızı versin.

sesinin duyurulması gereken çocuktur.
  • götü başı oynayan orospularla , maço geçinen seks manyaklarıyla evlenip çocuk yaparsanız böyle olur tabi.
    gerçekse çok sinirlendim ve üzüldüm. mesajlar katil edecek cinsten
  • edit: güzel. kandırılmam kısa sürdü. bi de şunu okuyun isterseniz gençler.

https://eksiup.com/3e9ed21ea71

asıl link

edit 2: sanırım fazla kısa yazdığım için meramım fazla kesin görünmüş. iki tarafı da okuduğumda inandığım yön bu sadece, kendi görüşümdür , tamamen özneldir, sonuçta ben yargı değilim arkadaşlar.

siz de, aynı benim gibi, istediğinize inanmakta özgürsünüz. hepinize sevgiler.
  • yeni kocayı öldürmeyen anne ve babaya sahip çocuk da diyebiliriz.

düşün ki eski eşinin yeni eşi sana mesaj atıyor çocuğuna şöyle şöyle yapıyorum diye. ve soğukkanlılığını koruyabiliyorsun. allah korusun başıma böyle bi şey gelse ikisini birden öldürebilirim.

bu olaya, bu mesajlara kayıtsız kalan polislere, savcılara ne desem gg.

edit: kadın da ayrı konuşuyor. gerçek baba psikopat diyorsun okuyunca. kime inanıcaz biz ? her gün başka başka olaylarla neden psikolojimizi bozuyorsunuz orospu çocukları? inşallah çocuk elinizden alınır.
  • yazıp yazıp siliyorum.
    konunun üç tarafının da allah belasını versin.
    çocuğu alın bu insanlardan.
    ne anasına ne babasına vermeyin.
  • kadının yaptığı açıklamaları okuyunca arada kalıyor insan. hemen saldırmamak lazım.